شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

یکی از خصوصیاتی که حساب کاربری eMoney به کاربران مستر کارت ارائه می‌دهد، امکان فریز کردن و آن فریز کردن مستر کارت است. فروشندگان مستر کارت و کارت‌های اعتباری بین‌المللی بارها به کاربران و مشتریان خود توصیه می‌کنند تا در صورت عدم استفاده طولانی مدت و به دلیل مسائل امنیتی، کارت‌های اعتباری خود را فریز کنند.

 

فریز کردن مستر کارت چیست؟

فریز کردن مستر کارت که از طریق پنل اینترنت بانک در حساب eMoney انجام می‌شود، باعث می‌شود تا به هیچ وجه نتوان از مستر کارت و موجودی آن استفاده کرد. این کار باعث می‌شود تا در صورت گم شدن کارت یا افشای اطلاعات کارت و افتادن آن به دست افراد ناشناس، به هیچ وجه نتوان از موجودی مستر کارت برای خرید کالا یا خدمات استفاده کرد.

فریز کردن مستر کارت باعث می‌شود تا کارت به‌صورت موقت مسدود شود و امکان برداشت از آن وجود نداشته باشد. کاربران می‌توانند هر زمانی که تمایل به انجام پرداخت دارند، اقدام به آن فریز کردن مستر کارت و باز کردن اعتبار موجود در آن کنند. برای بار دیگر نیز به کاربران توصیه می‌شود تا حتماً در زمانی که تمایل به خرید از مستر کارت ندارند، آن را فریز کرده و فقط در زمان خرید آن را آن فریز کنند. 

چگونه مستر کارت را فریز یا آن فریز کنیم؟

 روش انجام این کار بسیار ساده است و کافی است از طریق اپلیکیشن پنل اینترنت بانک eMoney در تلفن‌های هوشمند یا تبلت‌ها یا نسخه وب این اپلیکیشن اقدام به فریز یا آن فریز کردن کارت‌های خود کنید. انجام این کار مستلزم دسترسی به اینترنت و همچنین اطلاعات اکانت ای مانی دارید.

1.وارد پنل eMoney شوید
2.اطلاعات شخصی خودتان را در آن وارد کنید (پیش از آن حتماً وی پی ان را فعال کنید)
3.بخش مدیریت کارت‌ها را باز کنید
4.کارت مورد نظر خود را باز کنید و گزینه Freeze را فعال کنید

برای آن فریز کردن کارت نیز کافی است دوباره همین مرحله را انجام دهید و کافی دکمه Unfreeze را بزنید.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...