سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 بر اساس گزارش‌های منتشر شده از میزان فروش محصولات در جریان جشنواره ویژه بلک فرایدی، مشخص شده است که خریداران تمایل بیشتری برای خرید اپل تی وی نسبت به دیگر ست آپ باکس‌های دیجیتالی در بازار دارند.

گزارش یاد شده توسط آمار فروش فروشگاه اینترنتی بست بای منتشر شده است که در جریان آن اپل تی وی میزان فروش بیشتری نسبت به آمازون فایر و دیگر محصولات مشابه داشته است. این در حالی است که قیمت اپل تی وی نسبتاً بیشتر از دیگر محصولات مشابه بوده است و خریداران بابت آن باید هزینه بیشتری را پرداخت می‌کردند.

خریداران بیشتر به اپل تی وی نسخه 4K تمایل داشته‌اند و این محصول را خریداری کرده‌اند. این مسئله به طور مشخص حاکی از آن است که بسیاری از خریداران تمایل به تماشای محتوای دیجیتالی باکیفیت 4K نسبت به کیفیت‌های دیگر را دارند و به همین دلیل اپل تی وی 4K محبوبیت بیشتری داشته است.

اپل تی وی 4K علاوه بر امکان نمایش محتوای باکیفیت، سازگاری بیشتری با دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل دارد به همین دلیل کاربران آیفون، آیپد و کامپیوترهای مک بیشتر به خرید این محصولات تمایل دارند. با این حال بسیاری از کاربران به دلیل دسترسی به محتوای اورجینال شرکت اپل و همچنین فروشگاه محصولات دیجیتالی آیتونز اقدام به خرید اپل تی وی می‌کنند.

اپل تی وی دارای قیمت بالاتری نسبت به محصولات مشابه است با این حال در جریان بلک فرایدی این محصول تخفیف بیشتری نسبت به دیگر محصولات داشته است و باید به یاد داشت که این مسئله نیز روی افزایش میزان فروش این محصول تأثیر بیشتری داشته است.

اپل از ابتدای سال 2017 به دنبال ساخت و تولید محصولات باکیفیت و اورجینال برای اپل تی وی دیگر محصولات تولید شده توسط خود کرد. همین مسئله باعث شده تا تمایل کاربران به خرید اپل تی وی نسبت به دستگاه‌های مشابه نظیر آمازون فایر و کروم کست شرکت گوگل افزایش پیدا کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location