سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

کاهش عدم توجه‌های به آیفون XR باعث شده تا اپل در نهایت تصمیم به کاهش قیمت این تلفن هوشمند در برخی از نقاط دنیا بگیرد. بر همین اساس پارت ژاپن آیفون XR قرار است از این پس با قیمت پایین‌تری آماده عرضه به بازار شود.

گزارش امروز منتشر شده توسط وال استریت ژورنال که اطلاعاتی را در مورد روند عرضه دوباره آیفون X مدل 2017 ارائه داده بود، حالا بر این ادعا است که اپل تصمیم دارد تا آیفون X را با قیمت مشابه آیفون XR و معادل 749 دلار آماده عرضه کند و همچنین قیمت آیفون XR را در بازار ژاپن کاهش دهد.

وال استریت ژورنال اعلام کرده که این طرح به صورت آزمایشی قرار است در ژاپن اجرا شود و در صورت موفقیت این کمپانی تصمیم دارد تا روند کاهش قیمت را در کشورهای دیگر نیز تعمیم دهد. بر همین اساس در آینده نزدیک قیمت این محصول در کل بازار جهانی کاهش پیدا خواهد کرد. تحلیلگران بر این باور هستند که این مسئله به طور مشخص به کاهش میزان تمایل مردم به خرید آیفون XR ربط دارد.

آیفون XR قیمت بیشتری از آیفون 7 پلاس و 8 پلاس دارد با این حال عدم وجود دوربین دوگانه باعث می‌شود تا خریداران حاضر به پرداخت پول بیشتر بابت این محصول نداشته باشند. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، اپل در آینده نزدیک روند تولید انبوه آیفون XR را کاهش می‌دهد که این مسئله باعث افزایش ناگهانی قیمت این محصول در بازار جهانی می‌شود. کاهش موجودی این محصول در بازار تنها روش برای افزایش قیمت آن و فروش آن باارزش بیشتر در میان خریداران است و اپل تصمیم دارد تا از این استراتژی برای فروش آیفون‌های میان رده استفاده کند.

پیش بینی‌ها حاکی از آن است که آیفون XR سرنوشتی مشابه با آیفون 5C در بازار جهانی پیدا می‌کند و اپل شرکتی نیست که درزمینهٔ تولید محصولات میان رده و ارزان قیمت بتواند به موفقیت برسد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location