سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 یکی از قابلیت‌هایی که واچ او اس 5 در اختیار کاربران قرار داده، امکان استفاده از واکی تاکی و ارسال پیام‌ها و تماس صوتی با کاربرانی دیگری است که از اپل واچ استفاده می‌کنند.

اپل واچ‌ها با استفاده از واچ او اس 5 می‌توانند با یک دیگر از طریق ارتباط ال تی ای و همچنین وای فای متصل شده و پیام کاربران را به صورت سریع ارسال کنند. در این میان، قابلیت واکی تاکی در واچ او اس 5 به صورت پیش‌فرض فعال است؛ این مسئله به آن معنا است که اگر اپل واچ‌های جدید را خریداری می‌بینید یا سیستم عامل اپل واچ خود را آپدیت می‌کنید، این قابلیت به صورت پیش‌فرض فعال بوده و در هر لحظه می‌تواند پیام‌های مختلف را از مخاطبین خود دریافت کنند.

این مسئله علاوه بر اینکه باعث افزایش میزان مصرف باتری اپل واچ می‌شود، باعث می‌شود تا سرعت پردازش دستگاه نیز تا حدودی کاهش پیدا کند. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا در صورتی که تمایلی به استفاده از قابلیت واکی تاکی ندارند، آن را خاموش کنند تا بتوانند به صورت بهینه‌تر از ساعت هوشمند خود استفاده کنند.

خاموش کردن قابلیت واکی تاکی در واچ او اس 5

 روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند مرحله ساده را در آن انجام دهید:

1.در اپل واچ که مجهز به واچ او اس 5 شده است وارد اپلیکیشن واکی تاکی شوید
2.در قسمت بالا، از سمت راست به چپ سوایپ کنید تا واکی تاکی خاموش شود.

پس از انجام این کار واکی تاکی به طور کامل خاموش می‌شود و دیگر امکان دسترسی به آن را نخواهید داشت. علاوه بر این کاربرانی که در لیست مخاطبین شما قرار دارند نیز امکان برقراری تماس با شما از طریق این قابلیت را ندارند. گفتنی است که شما می‌توانید در آینده با فعال سازی این قابلیت برای بار دیگر به امکانات واکی تاکی دسترسی داشته باشید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location