سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر چند ساعت پیش تصویری از یک آیفون X منفجر را منتشر کرد و ادعا کرد که مشکل به دلیل مشکلات فنی در آی او اس 12.1 رخ داده است.

آیفون نشان داده شده در تصویر به طور کامل بر اثر انفجار باتری و آتش گرفتن آن غیرقابل استفاده شده است. در پنل پشتی آن یک حفره به وجود آمده است و لایه شیشه‌ای آ« به طور کامل ترک برداشته است؛ علاوه بر این، رنگ پنل پشتی آیفون نیز تغییر کرده است و دیگر همانند یک آیفون عادی نیست.

در قسمت جلویی نیز انفجار باتری باعث شده تا نمایشگر را سوراخ کرده و یک حفره بزرگ در بدنه آن ایجاد کرده است. فاجعه رخ داده روی این آیفون باعث شده تا دیگر این دستگاه قابل استفاده نباشد.

در این میان، انتشار دهنده این تصویر و همچنین بسیاری از کاربران اعلام کرده‌اند که احتمالاً آی او اس 12.1 باعث این انفجار شده است. او ادعا می‌کند که در طول یک سال استفاده خود از آیفون X با هیچ مشکلی مواجه نبوده است اما پس از آپدیت به آی او اس 12.1 در اولین شارژ متوجه انتشار یک دود خاکستری از گوشی می‌شود و به یک باره گوشی منفجر می‌شود.

در مدت کوتاهی پس از این رویداد اپل اعلام کرد که در حال بررسی این موضوع است و این مسئله را بررسی می‌کند که آیا آی او اس 12.1 باعث انفجار باتری دستگاه شده یا این رویداد ریشه دیگری داشته است. تا پیش از این تعداد آیفون‌هایی بر اساس اختلالات باتری با انفجار مواجه می‌شدند بسیار کمتر از دیگر تلفن‌های هوشمند بوده است که در اکثر آن‌ها تعویض باتری با استفاده از قطعات غیرمجاز دخیل بوده است.

در این میان، هنوز مشخص نیست که ریشه اصلی این مشکل چیست و اپل هنوز در مورد آن ادعایی نکرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

3 کامنت

سلام گوشی من ایفون ۶اس است ولی برنامه videos نداره

  Attachments
  1. علیرضا

ممکن است به محدودیت پارت نامبر مربوط به باشد

  Attachments
  1. علیرضا فرجی

منم دقیقن هفته پیش 6ُsتو شارز منفجر شد دقیقن همون شکلی

  Attachments
  1. محمد رضازاده
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location