سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط وب سایت تحلیلی آی فیکس ایت، مک بوک ایر 2018 که به تازگی توسط شرکت اپل معرفی شده، دارای امکان تعمیر پذیری بهتری نسبت به دستگاه‌های مشابه توسط شده توسط شرکت اپل است.

بر همین اساس، آی فیکس ایت اعلام کرده است که مک بوک ایر 2018 نیاز به طی کردن روند ساده‌تری برای تعویض باتری دارد. این در حالی است که مک بوک‌های دیگر در زمینه تعویض باتری بسیار ضعیف هستند و تعمیرکاران دردسر زیادی برای انجام این فعالیت تعمیراتی دارند.

به طور پیش فرض دشوار بودن تعمیر و تعویض باتری مک بوک‌ها باعث شده تا سایکل شارژ و دشارژ شدن باتری دستگاه‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار در طول عمر مفید دستگاه تبدیل شود. بسیاری از خریداران دستگاه‌های دسته دوم در زمان خرید یک مک بوک استفاده شده حتماً سیکل شارژ و دشارژ شدن دستگاه خود را بررسی می‌کنند. این در حالی است که اپل در طراحی مک بوک ایر 2018 تلاش کرده تا این محدودیت را برطرف کند و امکان تعویض سریع‌تر باتری را به کاربران و تعمیر کاران ارائه دهد.

علاوه بر باتری، مک بوک ایر 2018 همانند مک بوک پروهای تولید شده از سال 2017 به بعد دارای طراحی کیبورد پروانه‌ای است. با این حال کمپانی سازنده در استفاده از این طراحی کیبورد از لایه سیلیکونی محافظ که تا پیش از این در مک بوک پرو 2018 مشاهده شده بود نیز استفاده کرده است تا احتمال خرابی دکمه‌ها و عدم پاسخگویی آن‌ها در هنگام تایپ را برطرف کند.

این کیبوردها که به کیبوردهای پروانه‌ای نسل سوم معروف هستند به کاربران امکان تایپ سریع موارد مختلف را می‌دهند، در حالی که احتمال خرابی و نقص در آن‌ها به طرز قابل توجهی پایین است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location