سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل از سه روز گذشته اقدام به عرضه دومین آپدیت نسخه بتای آی او اس 12.1.1 برای کاربران و توسعه دهندگان کرده است.

توسعه دهندگانی که از همین حالا حساب 99 دلاری اپل را خریداری کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به بخش دولوپر سنتر اقدام به دانلود و نصب نسخه جدید سیستم عامل یاد شده به همراه کیت توسعه دهندگان آن کنند. از طرف دیگر کاربران عادی نیز می‌توانند با مراجعه به وب سایت رسمی اپل و وارد کردن اپل آیدی خود در آن عضو برنامه تست کنندگان اپل شده و آی او اس 12.1.1 را برای تست و بررسی‌های اولیه دریافت کنند.

اپل در توسعه آی او اس 12.1.1 برخی از قابلیت‌های پیشین که از نسخه‌های قبلی حذف شده بودند را دوباره به کاربران ارائه داده است. این قابلیت‌ها شامل امکان استفاده دوباره تصاویر لایو در فیس تایم و همچنین استفاده از رابط کاربری جدید فیس تایم است.

در این آپدیت بخش پایینی فیس تایم به طور کامل دستخوش تغییر شده است و از این پس کاربران می‌توانند به مواردی نظیر دوربین و گزینه‌های دیگر دسترسی داشته باشند و از طریق آن نحوه برقراری تماس‌های تصویری خود را به طور کامل مدیریت کنند.

آی او اس 12.1.1 در کنار ارائه رابط کاربری جدید برای فیس تایم تغییرات بسیار زیادی در نحوه کارکرد آیفون XR داده است که طی آن کاربران می‌توانند با هتیک تاچ کارهای بیشتری را نسبت به گذشته انجام دهند. هپتیک تاچ کارکردی مشابه با تاچ سه بعدی در آیفون ارزان قیمت شرکت اپل دارد با این حال کاربران می‌توانند از طریق این قابلیت بدو نیاز به قطعات سخت افزاری مورد نیاز در زیر نمایشگر به آپشن‌های مشابهی دسترسی داشته باشند.

آخرین تغییر اعمال شده در آی او اس 12.1.1 مربوط به بخش خبری و اپلیکیشن اختصاصی شرکت اپل می‌شود که از این پس با رابط کاربری آیپد پروی جدید سازگار شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location