شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 اپل موزیک همانند تمامی سرویس‌های پخش موسیقی دیگر، تاریخچه موسیقی‌های گوش داده شده را در خود نگه می‌دارد تا از طریق آن کاربران بتوانند در آینده به آهنگ‌های خودشان دسترسی داشته باشند.

این قابلیت همچنین باعث می‌شود تا اپل موزیک بتواند بر اساس سلیقه کاربر موسیقی‌های جدیدتری را به آن‌ها پیشنهاد دهد تا تجربه گوش کردن به موسیقی‌ها و عادت کاربران تغییر کند. در خفیفت اپل با استفاده از این تکنیک سلیقه کاربران را یاد می‌گیرد بر اساس آن امکان پخش موسیقی‌های جدید یک سبک را به کاربران ارائه می‌دهد.

در این میان، برخی از کاربران به دلایلی خاص تصمیم می‌گریند تا برخی از آهنگ‌ها را از تاریخچه موسیقی‌های اپل موزیک خود حذف کنند. این مسئله به طور مشخص باعث می‌شود تا موسیقی‌هایی که تا پیش از گوش کرده‌اید اما علاقه‌ای به آن‌ها ندارید را دیگر در لیست آهنگ‌های گوش داده شده مشاهده نکنید و به‌راحتی بتوانید آهنگ‌های پیشنهادی و روند انتخاب آن‌ها را تغییر دهید.

تاریخچه اپل موزیک همچنین ممکن است باعث نقض حریم خصوصی کاربران شود و برخی از کاربران نخواهند آهنگ‌هایی را که گوش کرده‌اند را در لیست تاریخچه خود نگه دارند.

پاک کردن تاریخچه اپل موزیک

 روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند کار ساده را انجام دهید

1.به تنظیمات اصلی آیفون یا آیپد یا همان Settings در آی او اس بروید
2.به سمت پایین اسکرول کرده تا گزینه Music را ببینید و وارد آن شوید
3.در این قسمت گزینه Use Listening History را پیدا کرده و روی آن تپ کنید
4.گزینه مقابل آن را خاموش کنید

پس از انجام این کار دیگر تاریخچه موسیقی‌های گوش کرده شما ذخیره نخواهد شد علاوه بر این مواردی را که تا پیش از این گوش داده‌اید پاک می‌شوند تا دیگر هیچ نگرانی در زمینه حفظ حریم خصوصی خود نداشته باشید
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...