سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

بر اساس بررسی‌های انجام شده، سیستم برق رسانی و ذخیره انرژی در تلفن‌های هوشمند، یکی از مهم‌ترین محدود کننده‌های تلفن‌های هوشمند پیشرفته به حساب میاید.

تلفن‌های هوشمند هر ساله از لحاظ قدرت پردازشی، کیفیت نمایشگر و موارد مشابه در حال بهبود و پیشرفت هستند و شرکت‌های تولید کننده این محصولات نظیر پل هر سال محصول قدرتمندتری را آماده عرضه به بازار می‌کنند. تلفن‌های هوشمند در چند سال گذشته به طور کامل جایگاه دستگاه‌های دسکتاپ را گرفته‌اند و میزان تقاضای کاربران برای خرید و استفاده از این دستگاه‌های همراه نیز افزایش پیدا کرده است. کاربران تمایل دارند تا بسیاری از کارهای روزمره خود را با تلفن‌های هوشمند خود انجام دهند و از لپ تاپ‌ها و کامپیوترهای شخصی دیگر استفاده نکنند. این مسئله همچنین باعث شده تا بسیاری از کاربران و حتی شرکت‌های بزرگ فعال در زمینه تولید دستگاه‌های کامپیوتری نیز تلفن‌های هوشمند را مهم‌ترین دستگاه‌های کامپیوتری امروزی در نظر بگیرند.

در این میان، افزایش قدرت پردازش باعث می‌شود تا دستگاه‌های همراه نیز به انرژی الکتریکی بیشتری داشته باشند و تولید کنندگان به دنبال ساخت دستگاه‌های با حجم ذخیره سازی باتری بیشتر باشند. که این مسئله باعث می‌شود تا حجم تلفن‌های هوشمند افزایش پیدا کند.

بر اساس مقاله‌ای که اخیراً خبرگزاری واشنگتن پست منتشر کرده، شرکت اپل و دیگر کمپانی‌های فعال در زمینه تولید محصولات الکترونیکی در حال تلاش برای ساخت روش‌هایی بهتر برای ذخیره سازی انرژی در تلفن‌های هوشمند هستند. در حقیقت باتری مهم‌ترین عامل محدودیت پیشرفت تلفن‌های هوشمند امروزی به حساب میاید که بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری برای پیدا کردن روش‌هایی جایگزین برای آن به تکاپو افتاده‌اند.

اپل در این میان، تیمی ویژه و سری را برای بررسی و ایجاد بسترهایی بهتر برای ساخت یک دستگاه همراه با قدرت ذخیره سازی انرژی بیشتر در نظر گرفته است که احتمالاً قرار است در دهه 2020 میلادی از آن‌ها در تولید آیفون‌ها استفاده کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location