سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل از چند ساعت پیش اقدام به عرضه واچ او اس 5.1.1 کرده است تا باگ‌ها و مشکلات مربوط به خاموشی دائمی دستگاه‌ها برطرف شود.

تا پیش از این برخی از کاربران اپل واچ سری 4 و تعداد کمی از کاربران اپل واچ‌های سری دیگر در هنگام نصب واچ او اس 5.1 با مشکلاتی جدی مواجه می‌شدند که طی آن دیگر اپل واچ قابل استفاده نبود و در لوپ ریستارت قرار می‌گرفت و تنها لوگوی اپل روی آن‌ها نمایان می‌شد.

اپل پس از مدتی کوتاه این نسخه از سیستم عامل ساعت‌های هوشمند خود را از چرخه عرضه به کاربران حذف کرد تا تعداد دستگاه‌های خراب شده طی این آپدیت افزایش پیدا نکند. اما حالا اپل تنها یک هفته پس از عرضه واچ او اس 5.1 اقدام به عرضه واچ او اس 5.1.1 کرده است که از لحاظ کاربری اختلالی در کارکرد دستگاه‌های ایجاد نمی‌کند. بر همین اساس کاربران می‌توانند واچ او اس 5.1.1 را به صورت کاملاً ایمن و از طریق روش OTA روی ساعت هوشمند خود نصب کنند و دیگر نیازی به نگرانی در مورد خرابی دائمی دستگاه‌های خود نداشته باشند.

در توسعه واچ او اس 51.1 هیچ قابلیت جدیدی اضافه نشده است و در حقیقت این نسخه یک بسته الحاقی برای واچ او اس 5.1 به حساب میاید که مشکلات مربوط به فریم ویر در آن را برطرف کرده است.

در این نسخه همانند نسخه قبلی ایموجی‌های جدیدی که در آی او اس 12.1 نیز ارائه شده، اضافه شده است و کاربران می‌توانند از این شکلک‌ها در ساعت هوشمند خود استفاده کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از طریق این نسخه به تماس‌های تصویری گروهی فیس تایم دسترسی داشته باشند. تماس گروهی فیس تایم که در کنار آی او اس 12 معرفی شده بود، باکمی تأخیر در نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های شرکت اپل آماده عرضه شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location