شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 پس از ارائه گزارش مالی جولای تا سپتامبر 2018، شرکت اپل اعلام کرده که دیگر تصمیمی به انتشار آمار فروش آیفون‌ها و محصولات اصلی ندارد.

بر همین اساس، از سال 2019 به بعد میزان فروش آیفون‌ها، آیپدها و کامپیوترهای مک به صورت محرمانه باقی خواهد ماند و موسسه‌های تحلیلی باید اطلاعات مربوط به فروش این محصولات را بر اساس حدس و گمان‌ها و آمار منتشر شده از تعداد کاربران آن‌ها به دست آورند.

اپل همانند دیگر شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی هر سه ماه یک بار طبق رسمی هر ساله اطلاعات مربوط به میزان درآمد و گزارش مالی خود را به سرمایه داران ارائه می‌دهد تا آن‌ها تصمیمات دقیق‌تری روی خرید و فروش سهام در اختیار خود بگیرند. با این حال این کمپانی دیگر تمایلی به فاش کردن میزان فروش و درآمد حاصل از آن در مورد محصولات اصلی ندارد.

بر همین اساس، سه ماهه سوم سال جاری میلادی، آخرین زمانی بوده که اپل میزان فروش آیفون، آیپد و مک را فاش کرده است و دیگر این کمپانی تصمیمی برای افشای این اطلاعات در آینده ندارد. اطلاعاتی که از این پس قرار است به صورت محرمانه قرار بگیرد، شامل تعداد آیفون‌های فروخته شده و میزان درآمد کمپانی اپل از فروش این محصولات خواهد شد.

گفتنی است که با وجود عدم انتشار این اطلاعات، اپل همچنان اطلاعات مربوط به درآمد حاصل از فروش ساعت هوشمند اپل واچ و همچنین لوازم جانبی را منتشر خواهد کرد. علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که اپل در جریان گزارش مالی سال آینده اطلاعات مربوط به درآمد حاصل از فروش سرویس‌های دیجیتالی خود نظیر اپلیکیشن‌های پولی ارائه شده در اپ استور و همچنین درآمد حاصل از فروش سرویس آیکلاود را منتشر می‌کند یا این دسته از اطلاعات نیز از این پس به صورت محرمانه باقی خواهند ماند و اپل تصمیمی برای انتشار آن‌ها به صورت عمومی به سهام داران را ندارد.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...