سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 بر اساس ادعای موسسه تحقیقات پزشکی دانشگاه استنفورد، بیش از 400 هزار نفر از کاربران عضو برنامه تحقیقاتی اپل واچ شده‌اند.

طی این برنامه تحقیقاتی شرکت اپل در اوت سال جاری میلادی از کاربران ساعت‌های هوشمند اپل واچ خواست تا در برنامه تحقیقاتی این کمپانی که با کمک دانشگاه استنفورد در حال انجام است همکاری کنند و اطلاعات شخصی مربوط به مسائل سلامتی خود را به اشتراک بگذارند.

اما حالا شرکت اپل و دانشگاه استنفورد اعلام کرده‌اند که نزدیک به 400 هزار نفر از کاربران اپل واچ در این برنامه شرکت کرده‌اند. اپل تصمیم دارد تا طی این برنامه تحقیقاتی روش‌هایی را برای بهبود سخت افزاری و نرم افزاری مدل‌های آتی اپل واچ تولید کند که از طریق آن کاربران بتوانند نظارت بیشتری روی فعالیت‌های قلب و عروقی خود داشته باشند.

در بیانیه‌ای که سخنگوی دانشگاه استنفورد منتشر کرده است، اعلام شده که این موسسه تصمیم دارد تا روش‌هایی را برای درک هر چه بهتر فعالیت‌های بدنی از طریق اپل واچ پیدا کند و از آن‌ها برای تشخیص زود هنگام بیماری‌های قلبی و عروقی استفاده کند. اپل از همین حالا در تولید اپل واچ سری 4 امکان ثبت نوار قلب یا همان ECG را به کاربران ارائه داده است که از طریق آن می‌توان به صورت زود هنگام برخی از اختلالات قلبی نظیر فیبرالاسیون دهلیزی را تشخیص داد.

اپل همواره از سال 2014 و با معرفی اپل واچ نسل اول تلاش داشته تا این ساعت هوشمند را به عنوان یک ابزار سلامتی مدرن و هوشمند معرفی کند که البته در این راستا موفقیت بسیار زیادی نیز داشته است. همکاری اپل با دانشگاه استنفورد باعث می‌شود تا اپل واچ‌های نسل آینده دقت و کیفیت بیشتری در زمینه تشخیص فاکتوری‌های سلامتی و مربوط به بدن کاربران داشته باشند. قابلیت‌های به دست آمده در نتیجه این تحقیقات احتمالاً در اپل واچ سری 5 رونمایی خواهند شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location