شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 هفته گذشته شرکت اپل در جریان کنفرانس 30 اکتبر 2018 از مک بوک ایر 2018 با تغییرات سخت افزاری بسیار زیاد رونمایی کرد.

در این میان، بسیاری از تحلیلگران بررسی‌های متعددی را روی این محصول انجام داده‌اند تا به سؤالات مربوط به بازار هدف اپل برای تولید و عرضه مک بوک ایر 2018 پاسخ دهند. در حقیقت تحلیلگران می‌خواهند بدانند که بازار هدف اپل برای تولید مک بوک ایر 2018 چیست و این محصول قرار است برای کدام دسته از کاربران مناسب باشد.

استفاده از درگاه‌های یو اس بی تایپ سی، به همراه کانفیگ نسبتاً بالا و همچنین سیستم احراز هویت تاچ آیدی باعث شده تا بسیاری کاربران نظیر دانشجویان به عنوان بازار هدف مک بوک ایر در نظر گرفته شوند. مک بوک ایر 2018 یک لپ تاپ کامل باقابلیت‌های بسیار بالا برای دانشجویان است که علاوه بر ارائه امکان انجام کارهای دفتری و محاسباتی می‌تواند برای انجام کارهای شخصی و تفریحی بسیار مناسب باشد.

در این میان، اپل امسال از مک بوک‌های 12 اینچی جدید خود رونمایی نکرد به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که مک بوک ایر 2018 توانسته به عنوان جایگزینی برای مک بوک‌های 12 اینچی نیز شناخته شود. بر همین اساس، شرکت اپل تصمیم دارد تا مک بوک ایر 2018 را به عنوان یک محصول مناسب برای افراد فعال در کسب و کارهای مختلف نیز معرفی کند.

بر همین اساس پیش بینی می‌شود که اپل سال آینده تولید مک بوک‌های 12 اینچی را متوقف کند و به جای آن از مک بوک ایر های جدید با طراحی جدید را آماده عرضه کند.

به طور کل، مک بوک ایر 2018 نه تنها یک کامپیوتر فوق‌العاده برای دانشجویان، بلکه یک کامپیوتر قدرتمند و فوق سبک برای کاربرانی است که به طور دائم نیاز به حمل یک کامپیوتر دارند. به همین دلیل کاربرانی که نیازی به اجرای نرم افزارهای سنگین و حرفه‌ای ندارند، می‌توانند با استفاده یک مک بوک ایر بهترین تجربه کاربری را با دستگاه‌های همراه داشته باشند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...