شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

اپل به تازگی گزارش مالی فصل سوم 2018 خود را منتشر کرده است حالا مشخص شده است که این کمپانی دیگر ارزشی بیش از یک تریلیون دلار ندارد.

ارزش سهام اپل دقیقاً یک روز پس از انتشار گزارش مالی فصل سوم 2018 به میزان 6 درصد و معادل 67 میلیارد دلار کاهش پیدا کرد و این کمپانی عنوان یک تریلیون دلاری را از دست داد. بر اساس اطلاعات منتشر شده از سهام AAPL، ارزش هر سهم از شرکت اپل حالا با قیمت 210.31 دلار معامله می‌شد که حالا با قیمت 209.35 دلار خرید و فروش می‌شود. این مسئله باعث شده تا بسیاری از سهام داران نسبت به آینده این کمپانی ناامید بشوند.

این مسئله باعث شده که شرکت اپل با سقوط قابل توجهی از لحاظ سهام و توجه سهام داران مواجه شود. البته اکثر قریب به اتفاق سهام داران نگرانی زیادی در مورد این مسئله ندارند. دلیل این اتفاق این است که اپل احتمالاً با معرفی دیر هنگام سری کامپیوترهای مک، فروش کمتری در سال 2018 داشته است. این در حالی است که پس از 30 اکتبر 2018 و مشخصاً معرفی محصولاتی نظیر مک مینی 2018 و آیپد پرو 2018 پیش بینی می‌شود تا میزان فروش این کمپانی برای بار دیگر افزایش پیدا کند.

بر اساس پیش بینی تحلیلگران خبرگزاری رویترز، شرکت اپل در فصل چهارم مالی 2018 با فروش محصولات جدید خود، ارزش سهام بیشتری پیدا می‌کند. در عین حال روزهای تعطیلات پایان سال و همچنین راه اندازی فروش‌های ویژه در این بازه زمانی باعث می‌شود تا بسیاری از خریداران محصولات بیشتری از شرکت اپل را خریداری کنند.

اپل از دو ماه گذشته و پیش از معرفی آیفون‌های جدید تبدیل به یک شرکت یک تریلیون دلاری شد. این کمپانی توانست عنوان اولین کمپانی یک تریلیون دلاری را برای خود کسب کند و یک ماه و نیم پس از آن نیز آمازون در مقام دوم این لیست قرار گرفت. از آنجایی که ارزش سهام شرکت‌ها در بازار بورس دچار نوسان می‌شود، بسیاری از تحلیلگران کاهش سهام شرکت اپل را امری عادی تلقی کرده‌اند که هیچ ضرری را متحمل این کمپانی نمی‌کند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...