شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 نزدیک به شش هفته از زمان عرضه مک او اس موهاوای گذشته است و حالا در طول این مدت شرکت انویدیا هنوز درایورهای سازگار با این نسخه از سیستم عامل را آماده ارائه به کاربران نکرده است.

بر همین اساس تمامی کامپیوترهای مک که از کارت گرافیک انویدیا استفاده می‌کنند، تا به امروز امکان استفاده بهینه از دستگاه خود را در مک او اس موهاوای ندارند. اپل از سال 2014 به بعد در برخی از مک بوک‌ها از کارت گرافیک انویدیا استفاده کرده است و حالا کاربران این دستگاه‌ها با محدودیت‌های ویژه‌ای همراه شده‌اند.

سخنگوی انویدیا نیز در واکنش به درخواست کاربران اعلام کرده که مسئولیت بهبود نرم افزاری کارت‌های گرافیکی به کار برده شده در مک بوک‌ها به عهده خود شرکت اپل است و انویدیا درایورهای مربوط به مک او اس موهاوای را توسعه نمی‌دهد.

علاوه بر این، بسیاری از کاربرانی که از کارت‌های گرافیکی اکسترنال انویدیا استفاده می‌کنند، امکان دسترسی به درایورهای بهینه سازی شده با مک او اس موهاوای را ندارند و نمی‌توانند به صورت کامل از توان سخت افزاری خود استفاده کنند.

این مسئله ممکن است به تغییرات فریمورک کارت‌های گرافیکی در مک او اس مربوط باشد. اپل در توسعه مک او اس جدید فریم ورک گرافیکی متال 2 را آماده استفاده توسط کاربران کرده است که البته با بسیاری از کارت‌های گرافیکی انویدیا نظیر GeForce GTX 1080 سازگار نیستند. اپل و انویدیا هنوز هیچ کدام اقدام به ارائه درایورهای اختصاصی برای این سخت افزارها نکرده‌اند.

البته کارت‌های گرافیکی دیگر نظیر Quadro K5000 و GeForce GTX 680 از همین حالا توسط اپل برای کار با مک او اس موهاوای بهینه سازی شده‌اند. گفتنی است که مک او اس موهاوای از همین حالا با مک بوک ایر، آیمک پرو و مک مینی سازگار است با این حال برخی از دستگاه‌های مک بوک پرو امکان استفاده بهینه با مک او اس موهاوای را ندارند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...