سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 یکی از مهم‌ترین محصولاتی که اپل در جریان کنفرانس 30 اکتبر 2018 به معرفی آن پرداخت، مربوط به مک مینی 2018 می‌شود.

اپل پس از 4 سال و مشخصاً از سال 2014 تا کنون هیچ اقدامی برای عرضه نسخه جدید مک مینی نکرده بو؛ تا حدی که بسیاری از تحلیلگران به این نتیجه رسیده بودند که اپل تصمیم به توقف تولید این محصولات را دارد. اما حالا اپل با معرفی مک مینی 2018 در جریان کنفرانس اکتبر خود به این شایعات پایان داده است.

مک مینی 2018 این بار با بدنه‌ای به رنگ خاکستری فضایی تولید شده است و اپل با استفاده از شیوه‌های نوین، طراحی داخلی آن را تغییر داده است تا کاربری دستگاه بهینه‌تر شود. شرکت اپل اعلام کرده که این کامپیوترهای رومیزی کوچک 5 برابر سرعت پردازش بیشتری نسبت به نسل قبلی خود که در سال 2014 معرفی شده بودند، دارند. 

 مک مینی 2018 علاوه بر افزایش قدرت سخت افزاری، در کانفیگ‌های قدرتمندتری در اختیار کاربران قرار گرفته است و حالا کاربران می‌توانند مدل پردازنده و حافظه داخلی دستگاه را به صورت بهینه‌تری انتخاب کنند و از طریق آن کامپیوتر شخصی مورد نظر خود را خریداری کنند.

اپل در ساخت ویدیوی تبلیغاتی جدید خود تلاش کرده تا طراحی داخلی و نحوه بهینه سازی مکان قرار گرفتن تمامی قطعات آن را به کاربران نشان دهد. اپل تا پیش از این نیز از این تکنیک فیلم برداری برای معرفی مک پرو 2013 نیز استفاده کرده بود. به طور کل در معرفی کامپیوترهای حرفه‌ای مک نحوه قرار گرفتن سخت افزارهای مختلف در جایگاه‌های مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل اپل در ویدیوهای تبلیغاتی این محصولات روی این مسئله تمرکز بیشتری کرده است.

مک مینی 2018 قرار است از 6 نوامبر و در کنار دیگر محصولات معرفی شده در کنفرانس 30 اکتبر 2018 آماده عرضه به بازار جهانی شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location