سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 اپل در جریان رویداد 30 اکتبر از آیپد پرو 2018 رونمایی کرد و حالا این محصول قرار است تا دو روز دیگر آماده عرضه به بازار جهانی شود.

در این میان شرکت اپل دو ویدیوی تبلیغاتی از آیپد پرو 2018 را در حساب رسمی یوتیوب خود منتشر کرده است که در آن‌ها به تمامی قابلیت‌ها و خصوصیات این محصول اشاره می‌شود.

در ویدیوی اول، اپل تمامی تغییراتی را که در آیپد پرو 2018 اعمال کرده است می‌پردازد. اپل در تولید این محصول، طراحی آیپدها را به طور کامل تغییر داده است و همانند آیفون‌ها با حذف دکمه هوم، از نمایشگر بدون حاشیه استفاده کرده است. این محصول همچنین به‌جای سیستم احراز هویت مبتنی بر اثر انگشت تاچ آیدی از این پس از فیس آیدی استفاده می‌کند و کاربران می‌توانند با استفاده از چهره خود قفل دستگاه را باز کنند.

ضخامت آیپد پرو 2018 نسبت به تمامی آیپدهای دیگر کوچک‌تر شده است و باوجود اینکه اندازه نمایشگر در آن تغییری پیدا نکرده، اما حجم دستگاه به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کرده است تا حمل آن به صورت روزمره آسان‌تر شود.

 در ویدیوی دوم، اپل به تمامی قابلیت‌های آیپد پروی جدید می‌پردازد، قابلیت تشخیص صورت از طریق فیس آیدی می‌تواند در تمامی جهت صورت را باز کند، این در حالی است که شایعات پیشین حاکی از آن بود که آیپد پروی جدید فقط در جهت افقی امکان باز کردن قفل از طریق تشخیص چهره را دارد.

اپل پنسل جدید می‌تواند از طریق 102 مگنت به کار رفته در آیپد پرو به دستگاه متصل شود و هم‌زمان شارژ شود. اپل پنسل همچنین می‌تواند به کاربران امکان کنترل هر چه بیشتر از طریق تپتیک انجین را بدهد. تپتیک انجین تا پیش از این در ایرپاد، آیفون‌ها و همچنین اپل واچ به کار گرفته شده بود و در نهایت آخرین قابلیتی که اپل در معرفی آیپد پرو به معرفی آن پرداخته شامل تعبیه درگاه یو اس بی تایپ سی به‌جای لایتنینگ می‌شود که به کاربران امکان اتصال آیپد به دستگاه‌های مختلف را می‌دهد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location