شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 بر اساس شایعات جدید منتشر شده از آیفون 2019 شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید دوربین این تلفن های هوشمند از لنز سوم به همراه سیستمن زوم اپتیکال استفاده کند.

لنز سوم به کار رفته در دوربین پشتی پرچمدار آیفون 2019 میتواند تا سه برابر تصاویر را بزرگتر کند و امکان تصویر برداری ویژه ای را به کاربران ارائه دهد. بر اساس شایعات منتشر شده توسط مینگ چی کو، اپل تصمیم دارد تا از سال اینده به فکر تولید و عرضه آیفون های دارای سه لنز در دوربین پشتی هستند.

اپل از سال 2018 و مشخصا پس از اقدام هواوی برای قرار دادن لنز سوم در پرچمدار جدید خود با عنوان پی 20 پروژه تعبیه دوربینی مشابه با قابلیت های بالاتر را در آیفون 2019 کلید زد. بر همین اساس، حداقل یکی از آیفون های معرفی شده در سال 2019 مجهز به دوربین با لنز سوم هستند.

اپل تصمیم دارد تا در سال آینده نیز همانند امسال از سه تلفن هوشمند رونمایی کند که یک مدل از آنها مجهز به نمایشگر ال سی دی و دو دستگاه دیگر با نمایشگر اولد تولید میشوند. بر همین اساس پیش بینی میشود تا آنچه به عنوان محصول جایگزین آیفون XS Max آماده معرفی و عرضه به بازار میشود، دارای دوربین سه لنزه خواهد بود. این تلفن هوشمند احتمالا با نمایشگر 6.5 اینچ تولید میشود و اپل به جز تغییر دوربین و تعبیه تراشه A13 هیچ تغییری در آن اعمال نخواهد کرد.

دیگر تلفن های هوشمند اپل در سال 2019 نیز شامل یک مدل مشابه با آیفون XS با سایز 58 اینچ و همچنین یک آیفون 6.1 اینچی دارای نمایشگر ال سی دی میشوند که به عنوان جایگزینی برای آیفون XR معرفی میشود. پیش بینی ها حاکی از آن است که جایگزین آیفون XR در سال 2019 دارای دوربین دوگانه به همراه پردازنده قدرتمندتر خواهد بود. آیفون های 2019 قرار است همانند سال های گذشته در جریان کنفرانسی در ماه سپتامبر معرفی شوند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...