سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید و عرضه آیفون‌های 2019 روند کاری سیستم احراز هویت فیس آیدی را تغییر و ارتقا دهد.

این اطلاعات توسط مینگ چی کو منتشر شده است که در حقیقت اولین پیش بینی‌های او پس از برگزاری رویداد 30 اکتبر 2018 به حساب میاید. بر اساس پیش بینی‌های این تحلیلگر، شرکت اپل تصمیم دارد تا روند کاری فیس آیدی را به طور کامل تغییر دهد. آیفون‌های نسل آینده مجهز به یک سیستم پرتو افکن شناور است که باعث می‌شود تا دقت فیس آیدی برای تشخیص صورت کاربر در محیط‌های تاریک بهبود یابد.

مینگ چی کو بر این باور است که سنسورهای آپگرید شده فیس آیدی قرار است در تولید آیفون‌های 2019 به کار گرفته شود و تمامی مدل‌های آیفون‌ها در سال آینده به همین سیستم مجهز خواهند شد.

مینگ چی کو همچنین برای بار دیگر تأکید کرده که اپل در سال 2019 نیز همانند سال جاری میلادی از سه مدل تلفن هوشمند رونمایی خواهد کرد که یک مدل از آن‌ها دارای نمایشگر ال سی دی و دو مدل پرچم‌دار و گران قیمت با نمایشگر اولد آماده عرضه خواهند شد.

تکنولوژی جدید مورد استفاده توسط شرکت اپل برای ارائه سیستم پرتو افکنی شناور روی فیس آیدی باعث می‌شود تا آیفون‌های 2019 بتوانند در محیط‌های تاریک و کم نور صورت کاربر را به طور کامل تشخیص دهند. گفتنی است که اپل از همین حالا در توسعه فیس آیدی از پرتوافکن‌های لیزری استفاده کرده است که در تاریکی توان تشخیص صورت کاربر را دارند، با این حال پرتو افکنی بیشتر لیزر در محیط‌های تاریک باعث می‌شود تا سریع‌تر صورتتشخیص داده شود.

اپل از سال 2017 با معرفی آیفون X و حذف تاچ آیدی تلاش زیادی کرده تا به کاربران ثابت کند که دقت سیستم احراز هویت فیس آیدی بسیار زیاد است. به همین دلیل این کمپانی با ارائه قابلیت‌های بیشتر سعی دارد تا امنیت و کاربری فیس آیدی در آیفون 2019 را افزایش دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location