سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل به تازگی اقدام به حذف تعداد زیادی از دسته بندی و کتگوری‌های اپلیکیشن در مک اپ استور کرده است و رابط کاربری این فروشگاه دیجیتالی را به طور کامل تغییر داده است

بر همین اساس، بخش دسته بندی مک اپ استور از این پس 10 کتگوری مجزا را نشان می‌دهد؛ این در حالی است که تا پیش از این 21 کتگوری مجزا در مک اپ استور وجود داشت و کاربران برای پیدا کردن اپلیکیشن‌های خود باید در این دسته بندی‌ها گشت و گذار می‌کردند. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که این کار اپل در راستای ساده سازی مک اپ استور و بهبود روند پیدا کردن اپلیکیشن‌های مختلف در این فروشگاه دیجیتالی است.

تا پیش از این بسیاری از کاربران برای گشت گذار و پیدا کردن اپلیکیشن‌های گوناگون در مک اپ استور گمراه می‌شدند و بارها اعلام کرده بودند که دسته بندی‌های مک اپ استور گیج کننده است. اما حالا اپل با حذف بسیاری از دسته بندی‌ها اقدام به ساده سازی مک اپ استور کرده است.

دسته بندی‌های ارائه شده در این فروشگاه دیجیتالی از این پس شامل موارد زیر می‌شود:

1.Business
2.Developer Tools
3.Games
4.Graphics & Design
5.Music
6.Photography
7.Productivity
8.Social Networking
9.Utilities
10.Video

اپل در چند سال گذشته همواره تلاش داشته تا کیفیت اپلیکیشن‌های ارائه شده در این فروشگاه دیجیتالی را بهبود بخشد. بر همین اساس اپل در سال 2017 میلادی تصمیم گرفت تا تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های اسپمر و مزاحمی که کاربرد زیادی برای کاربران نداشتند را حذف کند و به جای کیفیت نتایج جست و جوی اپلیکیشن‌ها را در آن زیاد کند. به طور کل اپل با وجود اینکه اهمیت زیادی برای اپ استور آی او اس قائل است، تاکنون تلاش زیادی برای بهبود کیفیت اپلیکیشن‌های ارائه شده در مک اپ استور نکرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location