سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا از سال 2020 به بعد فناوری ال تی ای را کنار گذاشته و پس‌ازآن از نسل پنجم سیستم‌های ارتباطی یا همان 5G در تولید آیفون‌ها استفاده کند.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری فست کمپانی، شرکت اپل تصمیم دارد تا از تراشه ارتباطی 8161 تولید شده توسط اینتل در آیفون‌های عرضه شده در سال 2020 استفاده کند. تراشه 10 نانومتری 8161 که به‌تازگی توسط اینتل تولید شده است، به تلفن‌های هوشمند آیفون اجازه می‌دهد تا به نسل پنجم سیستم‌های ارتباطی دسترسی داشته باشند.

اینتل که به‌تازگی از تراشه 8161 و 8060 رونمایی کرده، به‌تازگی اعلام کرده در حال بررسی و تست قابلیت‌های ارائه شده در این در چیپ ارتباطی است تا امکان استفاده از آن‌ها در تولید تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های ارتباطی مدرن را بررسی کند. علاوه بر این، موسسه فست کمپانی نیز اعلام کرده که مدیران شرکت اپل بابت تأخیر و کند بودن فرایند توسعه مودم‌های 5G توسط اینتل ناراضی هستند. مدیران اپل بر این اعتقاد هستند که تراشه 8060 و 8161 اینتل از لحاظ مصرف انرژی الکتریکی و همچنین تولید حرارت به هیچ وجه بهینه نیستند و ممکن است کارکرد آیفون‌ها را با اختلال مواجه کنند.

به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در آینده نزدیک با شرکت‌های دیگری برای تأمین تراشه‌های 5G در آیفون‌ها همکاری خواهد کرد. برخی از تحلیلگران ادعا کرده‌اند که اپل برای تأمین این قطعات به سراغ شرکت‌هایی نظیر هواوی می‌روند. اپل تا سال 2016 با شرکت کوالکام درزمینهٔ تأمین قطعات ارتباطی به کار رفته در آیفون‌ها همکاری می‌کرد. کوالکام یکی از مهم‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های تولید کننده تراشه‌های ارتباطی و مودم‌های تلفن‌های هوشمند است. با این حال اختلاف نظرها و مبارزه‌های قانونی بین اپل و کوالکام باعث قطع همکاری این دو کمپانی شد که این قطع همکاری ممکن است به تضعیف نقش اپل درزمینهٔ تولید تلفن‌های هوشمند 5G در سال‌های آینده منتهی شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location