سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل اعلام کرده که به دلیل مدیریت ضعیف در استارت آپ Leap Motion تصمیم به توقف فرایند تصاحب آن گرفته است.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری Business Insider شرکت اپل تصمیم گرفته تا مذاکرات خود را برای تصاحب لیپ موشن متوقف کند. اپل از حدود 5 سال پیش به دنبال تصاحب این استارتت آپ بوده است. لیپ موشن یک کمپانی نو پا فعال در زمینه توسعه ابزارهای مبتنی بر واقعیت افزود و واقعیت مجازی بوده است.

بر اساس گزارش تعداد زیادی از منابع آگاه در شرکت اپل، لیپ موشن از بهار سال 2018 مدیریت ضعیف‌تری پیدا کرده بود و بازخوردهای منفی زیادی را از طرف شرکت اپل دریافت کرده بود. این مسئله به طور مشخص به رفتار دو مدیر و مؤسس لیپ موشن باز می‌گردد که در نهایت باعث شده تا اپل تصمیم به توقف فرایند همکاری و تصاحب این کمپانی بگیرد.

اپل در سال 2013 تلاش کرد تا با تصاحب لیپ موشن جایگاه خود را در فناوری مبتنی بر واقعیت افزوده و واقعیت مجازی باز کند. این کمپانی در آن زمان تصمیم داشت تا با توسعه ابزارهای متناسب برای واقعیت افزوده، بسترهای لازم برای عرضه بسته نرم افزاری واقعیت افزوده ARKit را فراهم کند.

اپل همچنین تصمیم داشت تا با توسعه هر چه بیشتر ابزارهای مناسب با واقعیت مجازی، دستگاه‌هایی مبتنی بر این فناوری را نیز تولید کند. در بهار 2018 اپل تصمیم داشت تا این استارت آپ را به مبلغ 50 میلیون دلار خریداری کند که به یک باره از این اقدام منصرف شد.به نظر می‌رسد که بسیاری از مهندسین این کمپانی ایده‌های دیگر شرکت‌ها را برای ساخت ابزارهایی مشابه استفاده کرده‌اند و به همین دلیل اپل به این نتیجه رسیده است که لیپ موشن هیچ نوآوری از خود ندارد و به همین دلیل نباید آن را تصاحب کند.

شرکت اپل تا به امروز کمپانی‌های زیادی را در دنیای فناوری تصاحب کرده است، با این حال اتفاق این چنینی و منصرف شدن از آن تاکنون سابق قابل توجهی نداشته است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location