شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 بر اساس گزارش‌های منتشر شده از کاربران اپل واچ، سیستم عامل واچ او اس 5.1 باعث خرابی دستگاه‌ها می‌شود.

شرکت اپل از چند ساعت پیش و هم‌زمان با عرضه آی او اس 12.1 نسخه عمومی سیستم عامل واچ او اس 5 را نیز آماده عرضه کرده بود که انتشار تعداد خرابی‌های اپل واچ باعث شد تا این کمپانی فرایند عرضه آن را به کاربران متوقف کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، اپل واچ‌هایی که واچ او اس 5.1 را نصب می‌کنند با خرابی کامل مواجه می‌شوند و به هیچ وجه روشن نمی‌شوند و امکان بازیابی آن‌ها نیز وجود ندارد. این اپل واچ‌ها روی لوگوی اپل باقی می‌مانند و امکان تعمیر آن‌ها نیز وجود ندارد.

کاربرانی که با این مشکل مواجه شده‌اند باید اپل واچ خود را به نزدیک‌ترین اپل استور رسمی تحویل دهند تا در عملیات تعمیر یا تعویض برای آن‌ها انجام شود. بر همین اساس، ممکن است کاربران ایرانی که با این مشکل مواجه شده‌اند امکان تعمیر دستگاه خود را در ایران نداشته باشند و نیاز به انتقال دستگاه به اپل استور رسمی دبی باشد.

بسیاری از اپل واچ‌هایی که با نصب این آپدیت دچار خرابی شدید شده‌اند، از سری 4 بوده‌اند. بر همین اساس، به کاربران اپل واچ سری 4 توصیه می‌شود تا در نصب آپدیت‌ها تا حدودی دقت کنند و از نصب آن‌ها به صورت ناگهانی خودداری کنند. توصیه می‌شود تا پس از عرضه هر آپدیت جدید برای واچ او اس کاربران چند روز صبر کرده و از سالم بودن آپدیت مطمئن شده و پس از آن اقدام به دریافت نسخه جدید سیستم عامل را دریافت کنند.

گفتنی است که اپل هنوز هیچ ادعایی در مورد خرابی اپل واچ‌ها پس از نصب واچ او اس 5.1 نکرده است و تنها اقدام به حذف کردن آن از چرخه آپدیت‌ها کرده است. پیش بینی می‌شود تا چند روز دیگر آپدیت جدید واچ او اس با رفع این مشکل منتشر شود.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

فعلا گزارشی در مورد خرابی سری 1 و سری 2 نیامده است. با این حال اپل عرضه این نسخه را متوقف کرده است. با این حال بهتر است تا هفته آینده و عرضه آپدیت جدید صبر کنید.

  Attachments
  1. علیرضا فرجی

آيا براى اپل واچ سرى ١ هم همين حكم رو داره ؟!

ممكن هست كه اپل واچ هاى سرى ١ و ٢ رو هم خراب كنه؟

  Attachments
  1. ماهان آزادى
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...