شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل روز گذشته اقدام به معرفی و عرضه آیپد پرو 2018 کرده است و حالا این محصول برای عرضه و فروش در سراسر جهان آماده شده است و حالا والپیپر مخصوص آیپد پرو 2018 آماده عرضه شده است.

در این میان، یکی از مهم‌ترین مواردی که پس از معرفی و عرضه محصولات جدید اپل در میان کاربران منتشر می‌شوند، شامل والپیپرهای اختصاصی آن‌ها می‌شود. اپل از سال 2017 و مشخصاً تولید و عرضه آیفون X در کنار آی او اس 11 از هنرهای انتزاعی و ترکیب رنگ‌های مختلف برای ساخت والپیپرها استفاده کرد.

والپیپر مخصوص آیپد پرو 2018 نیز بر پایه همین هنرهای انتزاعی و ترکیب رنگ‌های مختلف طراحی شده‌اند. تعداد این مجموعه از والپیپرها شامل 8 تصویر مختلف می‌شوند که از همین حالا در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته‌اند و حالا تمامی کاربران می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

یکی از جالب‌ترین نکاتی که در تولید والپیپر مخصوص آیپد پرو 2018 وجود داشته این است که این تصاویر هیچ کدام به یک شکل نیستند و برای خلق این آثار اپل به صورت جداگانه زمان صرف کرده است. این تصاویر شامل مجموعه از ای از رنگ‌های پاشیده شده در پس زمینه صورتی و مشکی هستند که ظاهری ویژه را به دستگاه الکترونیکی می‌دهند.

برای استفاده از این والپیپرها نیازی به داشتن آیپد پرو 2018 نیست و می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را از طریق لینک زیر دانلود کرده و آن‌ها را روی دستگاه خود تنظیم کنید. این والپیپرها قابل نصب روی تمامی دستگاه‌ها از کامپیوترهای دسکتاپ گرفته تا تبلت‌ها تلفن‌های هوشمند است و محدودیتی در استفاده از آن‌ها وجود ندارد.

در ادامه این مطلب، تصویری از هر یک از 8 والپیپر مخصوص آیپد پرو 2018 و لینک دانلود نسخه با کیفیت آن‌ها ارائه شده است و می‌توانید آن‌ها را به صورت باکیفیت روی دستگاه خود دانلود کنید. 

File Name: 1
File Size: 6.9 mb
Download File
File Name: 2
File Size: 8 mb
Download File
File Name: 3
File Size: 8.2 mb
Download File
File Name: 4
File Size: 8.5 mb
Download File
File Name: 5
File Size: 5 mb
Download File
File Name: 6-
File Size: 4.2 mb
Download File
File Name: 7
File Size: 4.1 mb
Download File
File Name: 8
File Size: 3.7 mb
Download File
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...