سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

معرفی اپلیکیشن HealthView برای آیفون

HealthView

سازنده: Funn Media, LLC

توضیحات اپلیکیشن :

کاربران اپل واچ همواره برای ثبت اطلاعات مربوط به سلامتی خود با چالش‌های زیادی همراه هستند. از یک طرف اپل اپلیکیشن رسمی Health را توسعه داده است که نسبتاً کاملاً و بدون نقص به حساب میاید و از طرف دیگر برخی دیگر از کاربران به دنبال افزایش موارد ثبت شده از طریق اپل واچ خود هستند.

اپلیکیشن HealthView از طریق اپل واچ می‌تواند سطح فعالیت‌های کاربران و همچنین سطح فاکتورهای سلامتی بدن را ثبت کند .و بر اساس آن اطلاعات تحلیلی دقیقی را به کاربران نشان دهد. این اپلیکیشن می‌تواند میزان فعالیت‌های قلبی عروقی را نیز از طریق اپل واچ در هر لحظه ثبت کند و کاربران دیگر نیازی به رفتن به بخش خاصی برای مشاهده فعالیت‌های قلبی و ضربان قلب ندارند.

علاوه بر این، HealthView اطلاعاتی از فعالیت‌های بدنی را در ویجت Today نشان می‌دهد تا حتی نیازی به ورود به اپلیکیشن برای مشاهده اطلاعات دقیق فعالیت‌های ورزشی نباشد. اطلاعات ثبت شده از اپل واچ در این اپلیکیشن مورد بررسی قرار می‌گیرند و نتیجه آن‌ها به صورت هوشمندانه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

اگر از اپل واچ خود بیشتر برای ثبت فعالیت‌های ورزشی استفاده می‌کنید، توصیه می‌شود تا این اپلیکیشن را روی آیفون خود نصب کنید تا بتوانید به اطلاعات دقیق‌تر و هوشمندانه‌تر در مورد سلامتی خود دسترسی داشته باشید.

در این اپلیکیشن اطلاعاتی نظیر قدم‌های برداشته شده، کالری سوزانده شده، مدت زمان ایستادن، مدت زمان فعالیت ورزشی، مدت زمان خواب، BMI مورد بررسی و تحلیل قرار می‌گیرند. این اپلیکیشن همچنین اطلاعاتی شخصی نظیر وزن، قد، سن، میزان قند خون و سایز کمر را دریافت می‌کند تا بر اساس آن بتواند نتایج را به صورت دقیق‌تری مورد بررسی قرار دهد. به طور کل اطلاعات نشان داده شده در این اپلیکیشن به طور کامل برای هر کاربر متمایز خواهد بود تا از طریق آن کاربران بتوانند برنامه ورزشی دقیق‌تری را برای خودشان انتخاب کنند.

خرید گیفت کارت
گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  گیفت کارت ایکس باکس
خرید استیم والت

خرید گیفت کارت استیم والت

تصاویر اپلیکیشن :
az-1 معرفی اپلیکیشن HealthView برای آیفون - Apple NIC az-2 معرفی اپلیکیشن HealthView برای آیفون - Apple NIC az-3 معرفی اپلیکیشن HealthView برای آیفون - Apple NIC az-4 معرفی اپلیکیشن HealthView برای آیفون - Apple NIC az-5 معرفی اپلیکیشن HealthView برای آیفون - Apple NIC

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location