شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل هم‌زمان با شروع فرایند فروش آیفون XR در سراسر جهان، امکان پشتیبانی از دو زبان اسپانیایی و ایتالیایی را به هوم پاد اضافه کرده است.

بر همین اساس، زبان اسپانیایی که در حال حاضر در هوم پاد آماده عرضه شده، دومین زبانی است که از طرف اپل برای کاربران هوم پاد ارائه می‌شود. در نتیجه این مسئله، کاربران در کشور اسپانیا و مکزیک و دیگر کشورهای اسپانیایی زبان می‌توانند از همین حالا هوم پاد را خریداری کنند و با زبان اسپانیایی از آن استفاده کنند.

برخی از منابع خبری دیگر نیز تائید کرده‌اند که شرکت اپل فرایند توسعه هوم پاد و دستیار دیجیتالی سیری به زبان ایتالیایی را به پایان رسانده است و در آینده نزدیک، هوم پاد مبتنی بر این زبان‌ها را آماده عرضه به بازار ایتالیا می‌کند. بر اساس این خبرها، شرکت اپل تصمیم دارد تا هم‌زمان با شروع فرایند عرضه محصولات جدید معرفی شده در کنفرانس هشتم آبان اقدام به عرضه زبان ایتالیایی برای هوم پاد خواهد کرد.

اپل تصمیم دارد تا روند توسعه زبان‌های مختلف را برای سیری در دستگاه‌های خود را تسریع بخشد و بر همین اساس قرار است تا پیش از شروع سال 2019 بسیاری از دستگاه‌های ساخته شده توسط اپل که وابسته به دستیار هوشمند سیری هستند مجهز به سیستم تشخیص فرمان‌های صوتی در زبان‌های دیگر نیز بشوند.

هوم پاد به شدت وابسته به دستیار دیجیتالی سیری است و به همین دلیل کاربران باید زبان مناسب برای ارتباط با سیری را بلد باشند. بر همین اساس، پیش بینی می‌شود تا زبان‌های قابل پشتیبانی از سیری در سال 2019 به بعد فقط محدود به برخی از زبان‌های پر استفاده در جهان نباشد و اپل در آینده‌ای نزدیک امکان پشتیبانی از تعداد بیشتری زبان‌های جهان در سیری ارائه شده در هوم پاد، اپل تی وی و دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس 12 را فراهم کند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...