سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 توسعه دهندگان پیام رسان واتس اپ اقدام به ارائه قابلیت پشتیبانی از استیکرهای جدید در نسخه بعدی این اپلیکیشن کرده‌اند.

بر همین اساس، گرافیست‌ها و طراحان استیکرها از همین حالا امکان اضافه کردن استیکرهای طراحی شده خود را در واتس اپ دارند تا در آینده نزدیک و در نسخه آینده این پیام رسان، کاربران امکان استفاده از آن‌ها را خواهند داشت. علاوه بر این، واتس اپ اعلام کرده که تصمیم به توسعه و طراحی استیکرهای پیش‌فرض برای این پیام رسان را دارد که در آینده نزدیک به کاربران عادی ارائه خواهد شد.

کاربران می‌توانند بر اساس سلیقه خودشان، از استیکرهای پیش‌فرض این پیام رسان و یا استیکرهایی که هنرمندان متفرقه طراحی کرده‌اند برای ارسال پیام‌های مختلف استفاده کنند. استیکرهای طراحی شده برای واتس اپ به‌صورت کامل مستقل و منحصر به فرد است و به همین دلیل از پیام رسان دیگر برای طراحی آن‌ها ایده برداری نشده است.

تا پیش از این، برخی از کاربران و تحلیلگران بر این باور بودند که در صورت ارائه استیکرها در واتس اپ، به دلیل تصاحب این پیام رسان توسط فیس بوک، استیکرهایی مشابه با پیام رسان فیس بوک در نسخه بعدی این اپلیکیشن آماده ارائه می‌شود. اما حالا مشخص شده که واتس اپ تصمیم دارد تا استیکرهای ارائه شده خود را به‌صورت کاملاً مجزا و مستقل طراحی و توسعه دهد و استیکرهای ارائه شده در فیس بوک قرار نیست به این پیام رسان اضافه شوند.

تیم توسعه و پشتیبانی واتس اپ از همین حالا از طراحان متفرقه خواسته است تا استیکرهای مورد نظر خود را که طراحی کرده‌اند برای آن‌ها ارسال کنند تا در نسخه بعدی اپلیکیشن این پیام رسان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. گفتنی است که نسخه بعدی واتس اپ باقابلیت پشتیبانی از استیکرهای مختلف قرار است در آینده نزدیک آماده عرضه به‌تمامی کاربران از طریق اپ استور در آی او اس و پلی استور در اندروید شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location