سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 تنها 2 روز تا برگزاری کنفرانس 8 آبان اپل باقی مانده است و اپل به احتمال زیاد در جریان این رویداد از مک بوک ایر 2018 در کنار محصولات دیگر نظیر مک مینی و آیمک 2018 رونمایی می‌کند.

در این میان شایعات بسیاری در مورد مک بوک ایر 2018 منتشر شده است و هر کدام از آن‌ها بخشی از خصوصیات احتمالی این لپ تاپ را مورد بررسی قرار داده‌اند. در ادامه این مطلب تصمیم داریم تا تمامی شایعات مطرح شده از مک بوک ایر 2018 را بررسی کنیم تا بتوان از طریق آن‌ها یک دید کلی از آنچه به احتمال زیاد قرار است در جریان رویداد پس فردا معرفی شود داشته باشیم.

نمایشگر رتینا

برخی از شایعات بر این مسئله تأکید دارند که اپل تصمیم دارد تا در تولید مک بوک ایر 2018 از نمایشگر باکیفیت رتینا استفاده کند. مک بوک ایر تنها کامپیوتر مک شرکت اپل است که با نمایشگرهای غیر رتینا تولید شده‌اند. به همین دلیل انتظار می‌رود تا در جریان رویداد پس فردا شاهد مک بوک ایر جدید با نمایشگر باکیفیت ریتنا باشیم.

قیمت ارزان‌تر

سیاست‌های امسال اپل بیشتر به سمت معرفی و عرضه محصولات ارزان قیمت در کنار محصولات پرچم‌دار و گران قیمت بوده است. اپل از ابتدای سال 2018 ابتدا اقدام به معرفی آیپد نسل ششم ارزان قیمت باقابلیت پشتیبانی از اپل پنسل کرد. بر همین اساس، پیش بینی می‌شود تا تعبیه نمایشگر رتینا باعث افزایش قیمت مک بوک ایر 2018 نشود.

حاشیه کمتر اطراف نمایشگر

تعبیه نمایشگر رتینا باعث می‌شود تا اپل به احتمال زیاد بتواند حاشیه‌های کناری نمایشگر مک بوک ایر 2018 را کاهش دهد. سری محصولات مک بوک ایر در طول 5 یا 6 سال گذشته هیچ تغییری در ظاهر خود نداشته‌اند و هنوز با همان ظاهر ابتدایی عرضه می‌شوند. بر همین اساس پیش بینی می‌شود که مک بوک ایر 2018 اولین محصول از سری خود باشد که این بار با ظاهری متفاوت و ویژه آماده عرضه به بازار خواهد شد.

تاچ آیدی

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل بر این باور است که اپل امسال در تولید مک بوک ایر جدید بدون اینکه تصمیمی به ارائه تاچ بار داشته باشد، سیستم احراز هویت تاچ آیدی را در آن تعبیه می‌کند. بر همین اساس، می‌توان به این نتیجه رسید که مک بوک ایر 2018 دارای یک سیستم احراز هویت مشابه با مک بوک پروها باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location