سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت سامسونگ اخیراً به دلیل استفاده از آیفون X اقدام به شکایت علیه یکی از نمایندگان خود کرده و بابت این مسئله 1.6 میلیون دلار غرامت خواسته است.

کسینا سابچاک یک بازیگر و مجری تلویزیونی در روسیه است که اخیراً به عنوان نماینده برند سامسونگ در روسیه شناخته شده تا با استفاده از تلفن‌های هوشمند گلکسی در مکان‌های عمومی بتواند محصولات این کمپانی کره‌ای را در رسانه‌های روسیه تبلیغ کند. اما او در یکی از برنامه‌های تلویزیونی که اخیراً روی آنتن رفته، از آیفون X استفاده کرده است و گوشی گلکسی را با خودش به همراه نداشته است.

گفتنی است که در تصاویر منتشر شده از برنامه تلویزیونی، او تلاش داشته تا آیفون X در حال استفاده خود را از دید دوربین پنهان نگه دارد؛ با این حال دوربین‌های برنامه تلویزیونی به‌صورت نامحسوس تصاویر مربوط به آیفون در حال استفاده او را ثبت کرده‌اند و به همه بینندگان نشان داده‌اند.

بر اساس گزارش اخیر وب سایت Mirror شرکت کره‌ای سامسونگ به خاطر این مسئله از کسینا سابچاک شکایت کرده است و به خاطر ضربه زدن به برند این کمپانی درخواست غرامت به مبلغ 1.6 میلیون دلار کرده است. گفتنی است که سخنگویان شرکت سامسونگ در مصاحبه با خبرگزاری‌های مختلف، در مورد اقدام این کمپانی برای شکایت از این مجری تلویزیونی سکوت کرده‌اند و هنوز آن را تائید یا رد نکرده‌اند. 

 این اولین بازی نیست که سامسونگ به خاطر استفاده از تلفن‌های هوشمند آیفون توسط نماینده‌های خود دست به تشکیل پرونده‌های قانونی میزند. تا پیش از این نیز سامسونگ از Adam Levine خواننده گروه Maroon 5 بابت استفاده از تلفن هوشمند آیفون به‌جای سری تلفن‌های هوشمند گلکسی شکایت کرده بود.

سامسونگ معمولاً برای تبلیغ محصولات خود با افراد مشهور همکاری می‌کند تا در ازای دریافت مبلغی مشخص، آن‌ها در مکان‌های عمومی از تلفن‌های هوشمند گلکسی استفاده کنند؛ با این حال به نظر می‌رسد که حتی نمایندگان و سفیران برند سامسونگ نیز به آیفون‌های شرکت اپل بیش از تلفن‌های هوشمند گلکسی علاقه نشان می‌دهند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location