سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که کاربران اپل واچ با آن مواجه هستند، امکان تمیز کردن این ساعت‌های هوشمند است. اپل واچ به طور معمول در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم است و با شستن به صورت عادی با مشکلات مختلفی مواجه نمی‌شود.

با این حال برخی از کاربران می‌خواهند بدانند که با استفاده از چه لوازمی می‌توان اقدام به تمیز کردن هرچه بهتر اپل واچ کرد. در بحث تمیز کردن اپل واچ، باید این نکته را در نظر گرفت که هر یک از بندهای این ساعت هوشمند ممکن است روش خاصی برای تمیز کردن داشته باشند، بندهای سیلیکونی روش تمیز کردن آسان‌تری نسبت به بندهای چرمی و فلزی دارند و می‌توان آن‌ها را به راحتی با آب و صابون شست؛ اما آب خوردگی در بندهای چرمی ممکن است باعث خرابی آن‌ها شود و بندهای فلزی نیز با استفاده از این روش دچار زنگ زدگی شوند.

با این حال روش تمیز کردن خود ساعت هوشمند اپل واچ در تمامی سری‌ها به یک صورت مشترک انجام می‌شود و می‌توان از یک روش واحد برای پاک کردن آثار چربی و کثیفی استفاده کرد. در ادامه به ابزارهای مورد نیاز برای پاک کردن و تمیز کردن اپل واچ خواهیم پرداخت.

روش صحیح تمیز کردن ساعت هوشمند اپل واچ:

روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است از ابزارهای زیر استفاده کنید.

  • 1.ابتدا بند ساعت را جدا کنید
  • 2.از دستمال‌های میکرو فایبر که بیشتر برای پاک کردن نمایشگرهای ال سی دی و عینک‌ها استفاده می‌شود، برای پاک کردن نمایشگر و پنل پشتی اپل واچ استفاده کنید.
  • 3.اگر آثار کثیفی به‌تنهایی قابل پاک سازی نیستند، می‌توانید از آب برای پاک کردن آن‌ها استفاده کنید.
  • 4.بهتر است که رطوبت روی اپل واچ باقی نماند به همین دلیل هم‌زمان از دو دستمال میکرو فایبر استفاده کنید تا پس از پاک کردن کثیفی‌ها با آب، از طریق دستمال خشک بتوانید رطوبت را نیز پاک کنید

پاک کردن پشت دیجیتال کراون:

اگر پشت دیجیتال کراون کثیفی شده است، باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • 1.ابتدا دستگاه را به طور کامل خاموش کنید
  • 2.بند دستگاه را جدا کنید
  • 3.از آب ولرم برای پاک سازی بخش‌های پشتی، به همراه دستمال میکرو فایبر استفاده کنید (به هیچ وجه از صابون یا مواد شیمیایی دیگر استفاده نکنید چرا که ممکن است رنگ بدنه دستگاه پاک شود)
  • 4.پس از پاک کردن چند بار دیجیتال کراون را فشار داده و آن را با دستمال پاک کنید تا رطوبت زیر آن از بین برود

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location