سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تغییر ساعت تابستانی از پایان ماه اکتبر در اروپا شروع می‌شود و حالا مشخص شده است که اپل در توسعه واچ او اس 5 هنوز مشکل ساعت تابستانی در اپل واچ سری 4 را برطرف نکرده است.

بر همین اساس، کاربران اپل واچ سری 4 در کشورهای اروپایی ممکن است در روزهای آتی به مدت بیست و چهار ساعت امکان استفاده از ساعت هوشمند خود را نداشته باشند. تا پیش از این، بسیاری از کاربرانی که در استرالیا اقدام به خرید ساعت هوشمند جدید اپل کرده بودند، گزارش‌هایی مبنی بر وجود این مشکل را منتشر کرده بودند.

باگ اپل واچ سری 4 با ساعت تابستانی به طور مشخص باعث می‌شود تا در زمان تغییر ساعت اپل واچ توان تشخیص زمان را برای مدت یک روز نداشته باشد و در لوپ ریستارت شدن بیافتد. این مسئله در حقیقت باعث می‌شود تا اپل واچ یک روز کامل را بیست و سه یا بیست و پنج ساعت در نظر بگیرد و به طور مداوم خاموش یا روشن شود.

اپل اعلام کرده که در توسعه واچ او اس 5.1 این مشکل را برطرف کرده است، با این حال این نسخه هنوز به صورت عمومی آماده عرضه نشده و به همین دلیل کاربران اروپایی اپل واچ سری 4 ممکن است در یکی دو روز آتی امکان دسترسی به ساعت هوشمند خود را نداشته باشند.

گفتنی است که این مشکل به صورت مشخص پس از یک روز به صورت خود به خود حل می‌شود و کاربران امکان دسترسی به تمام قابلیت‌های اپل واچ را خواهند داشت. با این حال، عدم عرضه نسخه نهایی واچ او اس 5.1 یکی از مهم‌ترین عواملی است که باعث ادامه روند بروز این مشکل در میان کاربران شده است.

باوجود اینکه زمان تغییر ساعت تابستانی در ایران به پایان رسیده، با این حال در صورتی که کاربران ایرانی از ساعت جهانی در اروپا استفاده کنند، ممکن است با مشکلات مشابه مواجه شوند. در صورت بروز این مشکل، به کاربران توصیه می‌شود تا برای مدت بیست و چهار ساعت، با اپل واچ سری 4 کار نکنند تا مشکل به صورت خود به خود حل شود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location