شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

آی او اس 12.1 هنوز به صورت عمومی آماده عرضه نشده است؛ با این حال شرکت اپل دفترچه راهنمای مجازی این نسخه از سیستم عامل همراه را آماده عرضه به کاربران کرده است.

آی او اس 12.1 هنوز در مرحله توسعه و رفع باگ‌های نرم افزاری از طریق نسخه‌های بتا قرار دارد و فعلاً خبری از عرضه نسخه نهایی آن در دست نیست، با این حال، در این دفترچه اپل اطلاعات خاصی را در مورد قابلیت‌های جدید ارائه شده در آی او اس 12.1 منتشر کرده است. در بررسی نسخه‌های بتای آی او اس 12.1 مشخص شده است که اپل تصمیم به ارائه قابلیت تماس تصویری و گروهی فیس تایم تا سقف 32 نفر و همچنین امکان استفاده از سیم کارت مجازی eSIM در آیفون‌های 2018 را دارد.

بر همین اساس، شرکت اپل در انتشار دفترچه راهنمای جدیدی که در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است، اطلاعاتی در مورد این دو قابلیت ارائه داده است. بر اساس این اطلاعات، تماس گروهی فیس تایم در ای او اس 12.1 قرار نیست برای تمامی کاربران آماده عرضه شود. اپل تصمیم دارد تا این قابلیت را تنها برای برخی از کاربران در برخی از کشورهای جهان ارائه دهد. بر همین اساس، ممکن است برخی از آیفون‌ها با پارت نامبرهای متفاوت امکان دسترسی به تماس تصویری و گروهی فیس تایم را نداشته باشند.

از طرف دیگر، اپل ممکن است قابلیت اتصال eSIM را برای برخی از پارت نامبرها آماده عرضه نکند. eSIM تنها در تعداد کمی از کشورهای جهان پشتیبانی می‌شود، با این حال اپل ممکن است امکان استفاده از سیم کارت دوم در آیفون XS و XS Max را در همه کشورهای قابل پشتیبانی از eSIM ارائه ندهد و عرضه این قابلیت را با تأخیر مواجه کند. علاوه بر این تغییرات، اطلاعات منتشر شده در دفترچه راهنمای مجازی آی او اس 12.1 حاکی از آن است که سرویس اپل موزیک در آینده نزدیک مجهز به قابلیت نشان دادن 100 موسیقی برتر هر هفته خواهد شد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...