سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

هنوز 6 روز تا شروع ماه نوامبر بافی مانده است و حالا وب سایت شرکت سونی اقدام به انتشار اطلاعات مربوط به بازی‌های قابل ارائه در این ماه کرده است.

بازی‌های ارائه شده در این ماه قرار است در تاریخ‌های مشخصی آماده عرضه شوند و کاربران می‌توانند از طریق پلی استیشن نتورک به آن‌ها دسترسی داشته باشند. این بازی‌ها به صورت مشخص قرار است ابتدا به صورت دیجیتالی در اختیار کاربران قرار بگیرند که می‌توان از طریق خرید گیفت کارت PSN به آن‌ها دسترسی داشت. علاوه بر این نسخه فیزیکی این بازی‌ها با کمی تأخیر آماده عرضه به بازار می‌شود و ممکن است عرضه آن‌ها تا ماه دسامبر به طور بیانجامد. بازی‌های قابل ارائه در ماه نوامبر شامل موارد زیر می‌شود.

HITMAN 2 تاریخ عرضه: 9 نوامبر 2018

این بازی در حقیقت قسمت دوم بازی هیتمن است که در سال 2017 منتشر شده بود. این بازی ادامه همان داستان قسمت اول به حساب میاید.

Fallout 76 تاریخ عرضه: 14 نوامبر 2018

استودیوی بتستا بالاخره نسخه جدید فال آوت را آماده عرضه کرده است و کاربران پلی استیشن می‌توانند به زودی به این بازی دسترسی داشته باشند.

Just Cause 4 تاریخ عرضه: چهارم دسامبر 2018

پس از موفقیت نسخه سوم این بازی حالا سازندگان آن به فکر تولید و عرضه Just Cause 4 افتاده‌اند. این بازی از لحاظ کیفیت و هیجان رشد بیشتری نسبت به قسمت قبلی داشته و همچنان جزو محبوب‌ترین بازی‌های مورد علاقه گیمرهای بزرگ‌سال به حساب خواهد آمد.این بازی قرار است در دسامبر آماده عرضه شود و فروش ویژه آن به بلک فرایدی امسال نمی‌رسد.

Battlefield™ V تاریخ عرضه: 20 نوامبر 2018

بتلفیلد 5 قرار است محیطی مشابه با نسخه‌های پیشین این بازی داشته باشد که البته این بار در حواشی جنگ جهانی دوم اتفاق میافتد. این بازی همچنان با همان سبک گذشته ساخته شده است که از لحاظ هیجان در سطح بسیار بالایی قرار دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location