سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 بررسی‌های اخیر انجام شده حاکی از آن است که میزان رشد درآمد کارخانه TSCMC در سه ماهه مالی اخیر با کاهش قابل توجهی مواجه شده است و ممکن است این کارخانه تا پایان سال جاری درآمد کمتری نسبت به سال گذشته داشته باشد.

گزارش مالی اخیر TSMC باعث شده تا نگرانی‌های زیادی در مورد نحوه تولید آیفون‌ها در سال 2019 به وجود بیاید. کارخانه تایوانی TSMC تأمین کننده اصلی تراشه‌های سری A است و در حقیقت این کمپانی پردازنده‌های آیفون‌ها را تولید می‌کند. بر همین اساس، کاهش درآمد این کمپانی ممکن است منجر به کاهش سرعت فرایند تولید آیفون‌های جدید شود.

خبرگزاری رویترز در گزارش تحلیلی خود در مورد این مسئله اعلام کرده که کاهش درآمد کارخانه تایوانی به آیفون‌ها ربطی ندارد و این کمپانی به‌راحتی می‌تواند از پس تولید تراشه‌های سری A برآید. این خبرگزاری همچنین اعلام کرده که درآمد این کمپانی در آینده نزدیک دوباره رو به افزایش خواهد رفت.

TSMC در کنار تولید پردازنده‌های آیفون برای شرکت اپل، فعالیت‌های زیادی در زمینه تولید پردازنده‌های مورد نیاز برای دستگاه‌های معدن کاو ارزهای دیجیتالی نظیر بیت کوین دارد. در چند ماه گذشته دشوار شدن فرایند معدن کاوی ارزهای دیجیتالی باعث شده تا میزان فروش کامپیوترهای ماینر در بازار جهانی کاهش پیدا کند.

البته این کارخانه در آینده نزدیک تصمیم دارد تا روند تولید تراشه‌های 7 نانومتری را گسترش دهد و به همین دلیل در آینده نزدیک باید شاهد افزایش رشد درآمد آن باشیم.

TSMC از سال 2014 تا به امروز به عنوان تنها تأمین کننده تراشه‌های به کار رفته در تلفن‌های هوشمند آیفون با اپل همکاری کرده است. در حقیقت اپل مهم‌ترین مشتری و شریک تجاری تی اس ام سی به حساب میاید و با گسترش همکاری این دو شرکت، درآمد هر دو در آینده افزایش چشم گیری پیدا می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location