سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

تاچ بار یکی از خصوصیاتی است که از سال 2016 در طراحی مک بوک پروها قرار گرفت. اپل با حذف دکمه‌های سری Fn در بالای کیبورد مک بوک‌ها، یک نوار مجهز به نمایشگر لمسی را به جای آن قرار داد.

تعبیه تاچ بار در مک بوک پروهای عرضه شده در سه سال گذشته باعث شده تا روند استفاده و تجربه کاربری لپ تاپ‌های حرفه‌ای اپل کاملاً متفاوت باشد. تاچ بار لذت استفاده از مک بوک پروها برای پخش موسیقی و فایل‌های ویدئویی را افزایش می‌دهد و در عین حال به کاربران امکان دسترسی سریع به موارد پر استفاده را می‌دهد.

در این میان، بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که تاچ بار قابلیت‌های زیادی را به کاربران ارائه نمی‌دهد و این مسئله باعث می‌شود تا در آینده نزدیک اپل این نوار لمسی را از مک بوک‌های خود حذف کند. این تحلیلگران با تکیه بر دو دلیل مهم ادعای خود را مطرح می‌کنند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

1.استفاده از مک بوک‌ها روی میز کار

مک بوک پروها سری حرفه‌ای کامپیوترهای قابل حمل شرکت اپل هستند و به همین دلیل بسیاری از کاربران آن‌ها افراد حرفه‌ای هستند. به همین دلیل بسیاری از افراد سعی می‌کنند تا با استفاده از نمایشگرهای بزرگ، ماوس، کیبورد و کارت گرافیک اکسترنال با مک بوک پرو کار کنند. این مسئله باعث می‌شود تا تاچ بار در هنگام کار روی میزهای حرفه‌ای به هیچ وجه به کار نیاید.

2.تاچ بار باعث کاهش سرعت کار می‌شود

اگر هم‌زمان در حال انجام دو کار مجزا با مک بوک پرو باشید، تاچ بار ممکن است آپشن‌های یکی از اپلیکیشن‌ها را نشان دهد و کاربر امکان کنترل اپلیکیشن دیگر را نداشته باشد. نشان دادن اطلاعات مربوط به یک اپلیکیشن در تاچ بار ممکن است باعث شود تا کاربر امکان دسترسی به دکمه‌های سری Fn از بین برود و کاربر به صورت سریع نتواند نور صفحه و شدت صدا را کنترل کند. البته باید ذکر کرد که این مشکل همیشگی نیست و کاربران امکان شخصی سازی آن را به صورت نسبی خواهند داشت.

دو مورد ذکر شده از مهم‌ترین دلایلی است که باعث شده تا تحلیلگران بر این باور باشند که اپل در آینده تاچ بار را متوقف کند. این در حالی است که بسیاری از خریداران مک بوک پروهای جدید، دستگاه‌های دارای تاچ بار را به نسخه‌های عادی آن ترجیح می‌دهند 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location