سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت ادوبی به تازگی نسخه جدید فوتوشاپ را به صورت کامل برای آیپد و سیستم عامل آی او اس توسعه داده‌اند و این نسخه قرار است در آینده نزدیک در اختیار تمامی کاربران آیپد پرو قرار بگیرد.

بر همین اساس، بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های دیگر ویرایش تصاویر در آیپدها به هیچ وجه نگران عرضه فوتوشاپ کامل برای آیپد نیستند. شرکت Affinity یکی از توسعه دهندگانی است که اپلیکیشن‌های ویرایش تصاویر را برای آیپدها توسعه داده است. اپلیکیشن‌هایی نظیر Affinity Photo و Designer تا پیش از این به‌عنوان جایگزین‌هایی مناسب برای باز کردن فایل‌های PSD و ویرایش آن‌ها در آیپدها به‌حساب میامدند که حالا ممکن است با توسعه فوتوشاپ در آی او اس با کم‌توجهی کاربران مواجه شوند.

این اپلیکیشن‌ها با قیمت 20 دلار در آیپد آماده عرضه شده‌اند. در حالی که شرکت ادوبی برای عرضه نسخه Creative Cloud نرم افزار فوتوشاپ برای آیپد به صورت ماهانه 20 دلار هزینه دریافت می‌کند. در حقیقت کاربران با پرداخت 20 دلار می‌توانند برای همیشه از اپلیکیشن‌های جایگزین فوتوشاپ استفاده کنند، در حالی که با همین مبلغ تنها امکان استفاده از فوتوشاپ کامل را برای دو ماه خواهند داشت. به همین دلیل، شرکت‌های توسعه دهنده محصولات رقیب فوتوشاپ اعلام کرده‌اند که همچنان به فعالیت خود در اپ استور ادامه می‌دهند و هیچ گونه نگرانی برای عرضه فوتوشاپ در آیپدها ندارند.

فوتوشاپ کامل برای آیپد می‌تواند کاربران فوق حرفه‌ای را جذب کند. در حالی که کاربران عادی‌تر تمایل بیشتری برای خرید نسخه‌های جایگزین و ارزان قیمت نظیر Designer و Affinity خواهند داشت. مدیران این کمپانی‌ها نیز در مصاحبه‌های اخیر خود با خبرگزاری‌های مختلف این مسئله را تائید کرده‌اند و اعلام کرده‌اند که معادل‌های فوتوشاپ در آیپدها همچنان باوجود اقدام اخیر شرکت ادوبی، با شکست و کاهش فروش محصولات دیجیتالی مواجه نمی‌شوند و می‌توانند همانند گذشته به فعالیت خود در بازار ابزارهای دیجیتالی ادامه دهند. گفتنی است که عادت کردن کاربران به نسخه‌های جایگزین نیز باعث می‌شود تا میزان فروش و استفاده از نرم افزارهای جایگزین همانند سابق باقی بماند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location