سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

دانلود اپلیکیشن حسابداری Spend برای آیفون و آیپد

Spend: Easy Automatic Expenses

سازنده: Microsoft Corporation

توضیحات اپلیکیشن :

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به توسعه و عرضه یک اپلیکیشن جدید برای سیستم عامل آی او اس کرده است. این اپلیکیشن که با عنوان Spend در اپ استور ارائه شده می‌تواند هزینه‌های کاربران را به صورت کاملاً هوشمندانه کنترل کند.

مایکروسافت در توسعه Spend تلاش کرده تا روند استفاده از یک نرم افزار حساب داری موبایل و همچنین مدیری آن را آسان‌تر کند. بر همین اساس، کاربران می‌توانند برای انجام کارهای شخصی و کارهای تجاری خود مخارج مختلف را در اپلیکیشن جدید مایکروسافت یادداشت کرده و آن‌ها را بر اساس زمان مشخص مشاهده کنند.

در این اپلیکیشن، امکان زمان بندی برای نشان دادن یادآور اقساط و همچنین یادآور پرداخت مالیات نیز در نظر گرفته شده است. گفتنی است که اپلیکیشن جدید حسابداری مایکروسافت قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که ب رخی از آن‌ها به دلایل مختلف در ایران کار نمی‌کنند. برای مثال کاربران می‌توانند اطلاعات تمامی کارت‌های بانکی و اعتباری خود را به این اپلیکیشن بدهند و این اپلیکیشن به صورت خودکار اقدام به همگام سازی اطلاعات بانگی کند و اطلاعاتی نظیر موجودی و موارد مختلف را با سرعت بیشتری به کاربران ارائه دهد.

این اپلیکیشن یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای حساب داری برایآیفون‌ها و آیپدها است که تا به امروز منتشر شده است؛ با این حال مایکروسافت تصمیم گرفته تا برای ارائه آن هزینه‌ای از کاربران دریافت نکند و آن را به صورت رایگان در اپ استور ارائه دهد.

با این وجود کاربران ایرانی می‌توانند از بسیاری از قابلیت‌های پرکاربرد این اپلیکیشن استفاده کنند و همانند یک نرم افزار حساب داری تمام و کمال از آن استفاده کنند. گفتنی است که این قابلیت‌ها باعث می‌شود تا کاربران با استفاده از اپلیکیشن Spend دیگر نیازی به همراه داشتن نرم افزارهای حساب داری دیگر نداشته باشند. از آنجایی که این اپلیکیشن توسط مایکروسافت توسعه داده شده، کاربران می‌توانند به صورت کاملاً ایمن به مایکروسافت اطمینان کرده و اطلاعات مالی خود را در این نرم افزارها ارائه دهند.

خرید گیفت کارت
گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  گیفت کارت ایکس باکس
خرید استیم والت

خرید گیفت کارت استیم والت

تصاویر اپلیکیشن :
2 دانلود اپلیکیشن حسابداری Spend برای آیفون و آیپد - Apple NIC 3 دانلود اپلیکیشن حسابداری Spend برای آیفون و آیپد - Apple NIC 4 دانلود اپلیکیشن حسابداری Spend برای آیفون و آیپد - Apple NIC 5 دانلود اپلیکیشن حسابداری Spend برای آیفون و آیپد - Apple NIC 6 دانلود اپلیکیشن حسابداری Spend برای آیفون و آیپد - Apple NIC
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location