سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 تنها دو روز از شروع فرایند پیش فروش آیفون XR گذشته است که حالا گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که موجودی برخی مدل‌های آیفون XR در وب سایت اپل و بخش پیش فروش آن متوقف شده است.

در حال حاضر برخی از مدل‌های آیفون XR شامل تمامی ظرفیت‌های رنگ زرد و قرمز تمام شده است و اپل امکان عرضه نسخه آن‌ها را تا ماه نوامبر در آمریکا نخواهد داشت. در انگلستان نیز نسخه‌های زرد و نارنجی این محصولات موجود نیستند و تمامی آن‌ها پیش فروش شده است. باقی مدل‌ها و رنگ‌ها در حال حاضر موجود هستند و کاربران می‌توانند سفارش‌های مورد نظر خود را ثبت کنند.

در این میان مشخص شده است که نسخه 128 گیگابایت این محصول فروش بیشتری دارد و کاربران آن را بیشتر به 256 و 64 گیگابایت ترجیح می‌دهند. گفتنی است که قیمت پایه این محصول با ظرفیت 64 گیگابایت 749 دلار است با این حال نسخه 128 گیگابایت آن با قیمت 799 دلار آماده فروش شده است. همچنین نسخه 256 گیگابایت این محصول با قیمت 899 دلار به فروش می‌رسد.

اتمام موجودی برخی از رنگ‌های آیفون XR لزوماً به معنای آن نیست که طرفداران آن در بازار جهانی بیشتر است، اپل ممکن است به دلیل برخی از محدودیت‌ها رنگ زرد و نارنجی آن را با تیراژ کمتری تولید کرده باشد و به همین دلیل موجودی این محصولات دربازار تمام شده باشد.

اپل فعلاً نسخه SIM-free آیفون XR را آماده عرضه در آمریکا آماده نکرده است. به همین دلیل کاربران آمریکایی فعلاً به انتخاب نسخه‌های لاک محدود خواهند بود. از طرف دیگر هنوز معلوم نیست که آیفون XR ارائه شده در سراسر جهان با همین محدودیت همراه خواهند بود یا نسخه‌های آنلاک این محصول تا هفته آینده آماده عرضه می‌شوند. گفتنی است که عرضه نهایی آیفون XR در فروشگاه‌های فیزیکی از جمعه آینده شروع می‌شود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location