سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شایعات در مورد برگزاری کنفرانس اکتبر 2018 توسط اپل سروصدای زیادی به پا کرده است و بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در جریان این رویداد از محصولاتی جدید شامل آیپد پرو 2018 در کنار مک مینی و مک بوک ایر 2018 رونمایی می‌کند. در این میان تعداد شایعه در مورد معرفی ایرپاد 2 نیز منتشر شده که به‌احتمال زیاد حقیقت نخواهند داشت.

Benjamin Geskin یکی از کاربران معروف توییتر که با افشاگری‌های مختلف توانسته شهرت نسبتاً زیادی را برای خود به هم بزند، چهار روز پیش تصویری از جعبه یک ایرپاد را نشان داد و اعلام کرد که این تصویر متعلق به ایرپاد 2 است که با پردازنده W3 و قابلیت فراخوانی سیری در هر لحظه از طریق Hey Siri ساخته شده است.

او در این توییت چهار تصویر متفاوت از جعبه ایرپاد 2 را نشان داده بود و اعلام کرده بود که این تصاویر واقعی هستند و محصول ذکر شده قرار است تا پایان ماه اکتبر در کنار آیپد و مک بوک جدید رونمایی شود.

اما تحلیلگران مختلف با بررسی این تصاویر، صحت آن را زیر سؤال برده‌اند و اعلام کرده‌اند که حتی اگر اپل تصمیم به معرفی و عرضه ایرپاد 2 در سال 2018 را داشته باشد، این تصاویر متعلق به آن نیستند. یک نکته خیلی عجیب در تصاویر مربوط به پارت نامبر جعبه ایرپاد 2 منتشر شده توسط Benjamin Geskin وجود داشت که باعث رد صحت آن شد.

پارت نامبر نشان داده شده در این تصاویر MMEF2AM/A بوده که در حقیقت به نسخه اول ایرپادهای بی‌سیم اپل مربوط است. همین مسئله باعث شد تا این تصاویر از حساب کاربری انتشار دهنده حذف شوند و در عین حال تحلیلگران آن را جعلی بنامند. پس از این اتفاق، بسیاری از افراد در صحت شایعات منتشر شده از طرف Benjamin Geskin شک کرده‌اند و ممکن است شایعات آینده منتشر شده توسط او را قبول نداشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location