سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت سونی طبق رسم همیشگی خود تصمیم به رایگان کردن برخی از بازی‌ها برای کاربران حساب پلی استیشن پلاس در ماه جدید دارد.

سونی تا به امروز بازی‌های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن پلاس را معرفی کرده است و وب سایت سونی این بازی‌ها را معرفی کرده‌اند. با این حال اطلاعات فاش شده جدید از سونی، لیست بازی‌های رایگان در ماه نوامبر برای کاربران پلی استیشن پلاس را منتشر کرده است. بر همین اساس قرار است عناوینی جدید از بازی‌ها برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا آماده عرضه شود. مهم‌ترین بازی‌هایی که قرار است در ماه نوامبر برای کاربران پلی استیشن پلاس آماده دانلود شود شامل Bulletstorm و Yakuza Kiwami می‌شود.

Bulletstorm نسخه ریمستر شده بازی پلی استیشن 3 است که حالا برای پلی استیشن 4 نیز ارائه شده است. این بازی در آوریل 2017 برای گیمرهای پلی استیشن، ایکس باکس و پی سی منتشر شده که حالا قرار است برای کاربران پلی استیشن 4 نیز آماده عرضه شود. این بازی امتیاز 8 از 10 را در وب سایت گیم اسپات کسب کرده است. Yakuza Kiwami یک بازی نسبتاً کلاسیک است که در سال 2017 نسخه بهبود یافته‌اش برای پلی استیشن‌های جدید آماده عرضه شد.

از دیگر بازی‌های ارائه شده در این مجموعه می‌توان به : The Game and Laser League، Friday the 13th برای پلی استیشن 4، Master Reboot برای پلی استیشن 3 و Rocketbirds 2، Evolution, 2064 و Read Only Memories برای پلی استیشن ویتا اشاره کرد.

کاربران کنسول‌های پلی استیشن می‌توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس اقدام به شارژ حساب کاربری خود کرده و سپس به این مجموعه در ماه اکتبر دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، کاربران باید به یاد داشته باشند که فروش ویژه بلک فرایدی تا یک ماه و نیم دیگر شروع می‌شود که در آن بسیاری از بازی‌ها با تخفیف‌هایی ویژه آماده عرضه می‌شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location