شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل به تازگی اقدام به تصاحب کمپانی Dialog کرده است. Dialog یکی از کمپانی‌های تولید کننده قطعاتی مبتنی بر نیمه هادی‌ها است که لایسنس توسعه تکنولوژی مدیریت انرژی پردازنده آیفون‌ها را در اختیار دارد.

اپل برای تصاحب این کمپانی انگلیسی-آلمانی نزدیک به 600 میلیون دلار هزینه کرده است تا دیگر برای استفاده از سیستم مدیریت بازدهی آیفون‌ها وابسته به شرکت‌های جداگانه نباشد. بر همین اساس، شرکت دیالوگ از این پس تحت نظارت اپل فعالیت می‌کند و اپل بابت استفاده از تکنولوژی این کمپانی هزینه پرداخت نخواهد کرد.

طی این قرار داد، اپل بخش مهمی از این کمپانی را به همراه تیم 300 نقره تحقیق و توسعه آن به همراه 16 درصد از نیروی کاری آن را در اختیار گرفته است. خبرگزاری‌های حوزه فناوری اعلام کرده‌اند که سهام شرکت دیالوگ پس از عقد قرار داد با اپل نزدیک به 34 درصد افزایش را تجربه کرده است که به بالاترین میزان خود از سال 2002 تاکنون رسیده است.

تا پیش از این اپل با این کمپانی در زمینه تولید آیفون‌ها و ارائه راهکاری مناسب برای کاهش مصرف انرژی پردازنده و قطعات دیگر همکاری می‌کرد. اما از سال 2017 اپل به دنبال تصاحب این کمپانی بود که در نهایت موفق شد تا در روز گذشته بخش مهمی از این کمپانی را به تصاحب خود در بیاورد. تکنولوژی‌های در اختیار این کمپانی قرار است در تولید آیفون‌های آینده، آیپدها و اپل واچ‌ها مورد استفاده قرار گیرد تا مصرف انرژی و همچنین عمر و دوام باتری دستگاه‌ها به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند.

«جلال باقرلی» مدیر عامل کمپانی دیالوگ نیز در مصاحبه اخیر خود با رویترز اعلام کرده که این کمپانی در تلاش است تا با توسعه راهکارهای هوشمندانه‌تر راه را برای تولید دستگاه‌های همراه بهینه‌تر به همراه طول عمر و دوام بالای باتری باز کند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...