شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل به تازگی همکاری خود را با کمپانی Genius شروع کرده تا کیفیت خدمات ارائه شده در اپل موزیک را بهبود دهد.

بر اساس این همکاری کاربران سرویس پخش اپل موزیک می‌توانند به صورت مستقیم به وب سایت Genius دسترسی داشته باشند و از طریق آن متن موسیقی هر آهنگ را دریافت کنند.

Genius یک وب سایت فعال در زمینه نمایش متن آهنگ‌ها است که کاربران می‌توانند به صورت جداگانه وارد این وب سایت شده و پس از آن متن موسیقی و اطلاعات مهم دیگر آهنگ مورد نظر خود را پیدا کنند. در این میان، اپل با همکاری این سرویس، تلاش کرده تا کیفیت خدمات ارائه شده در این سرویس پخش موسیقی را بهبود بخشد.

در آپدیت جدید اپل موزیک، کاربران می‌توانند دقیقاً در زمان پخش آهنگ مورد نظر خود به متن آن نیز دسترسی داشته باشند تا هم‌زمان با گوش کردن آهنگ، به متن موسیقی آن نیز دسترسی داشته باشند. علاوه بر متن موسیقی‌ها، کاربران می‌توانند با استفاده از این سرویس بخشی از متن موسیقی خود را در Genius جست و جو کرده و آن را اپل موزیک پیدا کنند و از طریق آن، آهنگ مورد نظر خود را گوش کنند.

اپل تصمیم دارد تا با ارائه قابلیت‌های ویژه و منحصر به فرد، با سرویس‌های رقیب نظیر اسپاتیفای و پاندورا رقابت کند. تا پیش از این، اسپاتیفای امکان مشاهده پیش زمینه ساخت موسیقی‌ها را بهآپدیت جدید اپلیکیشن خود اضافه کرده بود و حالا اپل با ارائه آپدیت جدید، قابلیت کامل‌تری را در اختیار کاربران قرار داده تا در کمترین زمان ممکن کاربران بتوانند به اطلاعات مهم موسیقی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

وب سایت Genius برای کاربران اپل موزیک در آیفون و آیتونز در دستگاه‌های دسکتاپ آماده ارائه خدمات است و کاربران هیچ محدودیتی در استفاده از دستگاه‌های دسکتاپ و همراه ندارند و در هر لحظه می‌توانند به موسیقی‌ها و متن آن‌ها دسترسی داشته باشند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...