شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

به زمان شروع فرایند عرضه و فروش آیفون XR نزدیک میشویم و حالا بررسی ها و تحلیلهای اخیر انجام شده حاکی از آن است که این تلفن هوشمند بیشتر از دیگر محصولات اپل در چین فروش خواهند داشت.

مینگ چی کو در تحلیل و پیش بینی جدید خود اعلام کرده اپل با آیفون XR به راحتی میتواند به بازار چین نفوذ کند. تا پیش از این، بسیاری از شرکت های تولید کننده تلفن های هوشمند در چین واقع شده بودند و همین مسئله باعث شده بود تا نبض بازار این محصولات در اختیار کشور چین باشد. اما حالا مینگ چی کو در بررسی های خود نشان داده که میزان فروش محصولات شرکت های چینی نظیر هواوی، اوپو، ویو و شیائومی هر ساله 10 درصد کاهش داشته اند و بازار این کشور آماده عرضه یک محصول ارزان قیمت و مقرون به صرفه متفاوت از طرف دیگر شرکت های فعال در این بازار است.

بر همین اساس مینگ چی کو که حالا با بنیاد تحلیلی TF International Securities همکاری میکند، اعلام کرده که در هفته طلایی بین روزهای 1 تا 7 اکتبر 2018 که معادل با شروع سال قمری چینی ها است، تنها شرکت هواوی رشد بیشتری را در میزان فروش محصولات خود تجربه کرده است. بر همین اساس، کاربران چینی، تمایل کمتری به خرید تلفن های هوشمند تولید شده توسط این کمپانی ها دارند.

اپل میتواند با شروع فرایند عرضه آیفون XR در این کشور، توجه های بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. آیفون XR سری قرون به صرفه و اقتصادی آیفون ها است که سری چینی آن با قابلیت اتصال به دو سیم کارت آماده عرضه میشود. قیمت پایه این محصول 759 دلار بوده و قرار است فروش آن در 50 کشور دنیا شروع شود. پیش فروش این محصول از حمعه هفته آینده، یعنی 19 اکتبر شروع میشود و یک هفته پس از آن عرضه آن به بازار جهانی نیز آغاز میشود.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...