سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

بررسی‌های انجام شده توسط موسسه‌های تحقیقاتی حاکی از آن است که ساعت هوشمند اپل واچ می‌تواند اعتیاد کاربران به تلفن‌های هوشمند آیفون را کاهش دهد.

اپل امسال با ارائه قابلیت اسکرین تایم در آی او اس 12 تلاش کرد تا از میزان اعتیاد کاربران به تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های الکترونیکی بکاهد، با این حال بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که اپل واچ نیز به این مسئله کمک قابل توجهی می‌کند.

به‌طور کل، کاربران به صورت مداوم در طول شبانه روز قفل آیفون خود را باز می‌کنند تا نوتیفیکیشن‌های مهم خود را مشاهده کنند. در حقیقت اغلب اعتیاد کاربران به تلفن‌های هوشمند مربوط به نگرانی در مورد از دست دادن به‌موقع نوتیفیکیشن‌های ارسالی می‌شود.

باز کردن قفل گوشی و مشاهده یک نوتیفیکیشن می‌توان منجر به‌صرف زمانی طولانی برای بررسی موارد دیگر و غرق شدن کاربر در موج عظیمی از محتوای ارائه شده در شبکه‌های اجتماعی مختلف نظیر فیس بوک و اینستاگرام شود.

در این میان، اپل واچ با ارائه امکان مشاهده نوتیفیکیشن‌ها در ساعت هوشمند، باعث می‌شود تا کاربران کمتر سراغ تلفن هوشمند خود بروند. اپل واچ نوتیفیکیشن‌های مهم را به کاربران نشان می‌دهد و کاربران می‌توانند در ساعت هوشمند خود به‌سرعت آن را بررسی کنند.

این مسئله باعث می‌شود تا کاربران تنها به نوتیفیکیشن دریافتی در اپل واچ دسترسی داشته باشند و دیگر سراغ محتوای دیگر در شبکه‌های اجتماعی نروند. علاوه بر این، اتکا به این قابلیت پس از مدتی کوتاه باعث می‌شود تا کاربران بسیاری از کارهای خود را با ساعت هوشمند خود انجام دهند و دیگر در هر زمان نیازی به همراه داشتن تلفن هوشمند در کنار خود نداشته باشند که این مسئله به خودی خود باعث کاهش تمایل به باز کردن قفل گوشی و در نهایت استفاده بیش از اندازه از آن منتهی می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location