سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های جدید از میزان فروش کامپیوترهای شخصی در فصل سوم مالی 2018 حاکی از آن است که شرکت اپل توانسته جایگاه خود را در این جدول حفظ کند و این کمپانی همچنان به عنوان چهارمین فروشنده این دستگاه‌ها در سراسر دنیا شناخته می‌شود.

گزارش Gartner که بامداد امروز منتشر شده، حاکی از آن است که میزان فروش کامپیوترهای مک نسبت به سه ماهه گذشته در سال جاری میلادی کاهش داشته است که این مسئله به دلیل عدم معرفی بسیاری از سری محصولات مک در سال 2018 است. با این حال گزارش یاد شده نشان می‌دهد که اپل همچنان جایگاه خود را به عنوان چهارمین فروشنده کامپیوترهای شخصی در سراسر جهان حفظ کرده است.

در جدول منتشر شده، به ترتیب شرکت لنوو، اچ پی و دل سه تولید کننده بزرگ کامپیوترهای شخصی در سراسر جهان هستند. در فصل مالی گذشته، اپل با کنار زدن شرکت ایسوس به مقام چهارم این جدول دست پیدا کرد و حالا حتی با عدم عرضه محصولات جدید خود توانسته این جایگاه را برای خود حفظ کند.

در این میان، شرکت ایسوس که در فصل مالی گذشته به مقام پنجم تنزل پیدا کرده بود، حالا میزان فروش کمتری نسبت به ایسر داشته و در مقام ششم قرار دارد. این مسئله نشان می‌دهد که دوران افول کامپیوترهای شخصی ایسوس فرا رسیده است و این کمپانی کمترین سهم بازار را در میان شرکت‌های بزرگ تولید کننده کامپیوترهای شخصی دارد.

از طرف دیگر اپل در سال 2018 میلادی تنها از سری مک بوک پرو 2018 رونمایی کرده است. محصولاتی نظیر آیمک، مک مینی، مک بوک‌های 12 اینچی و مک بوک ایر هنوز در سال 2018 به روز نشده‌اند و اپل مدل 2018 این محصولات را آماده عرضه به بازار نکرده است. بر همین اساس، کاهش میزان فروش سری کامپیوترهای مک در سال جاری میلادی و تا تاریخ دهم اکتبر امری بسیار عادی محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location