شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 تنها دو هفته از گزارش میزان تمایل بیشتر کاربران برای خرید نسخه 256 گیگابایتی آیفون XS و آیفون XS Max می‌گذرد که حالا گزارش جدید CNBC بر این ادعا است که کاربران حالا به خرید نسخه 512 این تلفن‌های هوشمند علاقه نشان داده‌اند.

به طور کل، اکثر غریب به‌اتفاق کاربرانی که اقدام به خرید تلفن‌های هوشمند جدید اپل می‌کنند، تمایلی به خرید نسخه‌های با ظرفیت ذخیره سازی کم ندارند. آیفون XS و آیفون XS Max محصولات گران قیمتی به حساب میایند و کاربران حاضر نیستند به خاطر عدم پرداخت 100 تا 150 دلار پول کمتر نسخه‌های ضعیف‌تر این تلفن هوشمند 1000 دلاری را خریداری کنند.

در روزهای اول عرضه این تلفن هوشمند؛ اغلب کاربران تمایل به خرید نسخه‌های 256 گیگابایتی این تلفن هوشمند داشتند. به طور کل نسخه 512 گیگابایتی قیمت بسیار بالایی دارد و از طرف دیگر نسخه 64 گیگابایتی ظرفیت بسیار کمی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این حال نزدیک به دو هفته پیش گزارش‌ها اعلام کردند که موجودی نسخه 256 گیگابایتی به دلیل استقبال بیش از حد تصور اپل در بسیاری از اپل استورها رو به اتمام است؛ البته باید به یاد داشت که نسخه 256 گیگابایتی فعلاً در بازار ایران و چند کشور دیگر با کمبود مواجه نیست.

در این میان، با کاهش میزان موجودی نسخه 256 گیگابایتی، بسیاری از کاربران در کشورهای مختلف تمایل به خرید نسخه 512 گیگابایتی پیدا کرده‌اند. آیفون XS و آیفون XS Max اولین تلفن‌های هوشمندی هستند که به صورت پیش‌فرض امکان ذخیره سازی 512 گیگابایت اطلاعات را به کاربران ارائه می‌دهند.

فاکتورهایی نظیر طول عمر بسیار بالا و همچنین قابلیت‌های ویژه و جدید باعث شده تا کاربران و خریداران، آیفون‌های جدید را هم سطح کامپیوترهای شخصی در نظر بگیرند و به دنبال کانفیگ‌های بالاتر این محصولات باشند. ذخیره سازی 512 گیگابایت نیاز کاربران به همراه داشتن لوازم جانبی نظیر فلش مموری های لایتنینگ را به طرز قابل توجهی کاهش می‌دهد.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...