سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شایعات و بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا از تکنیک نمایشگرهای بدون حاشیه برای تولید آیپد پرو نسل جدید خود استفاده کند.

این اقدام از طرف اپل باعث می‌شود تا اندازه نمایشگر آیپدها بیش از گذشته افزایش پیدا کند و اپل به جای بزرگ‌تر کردن ابعاد دستگاه، حاشیه‌های کناری این محصولات را کاهش دهد. افزایش هر چه بیشتر اندازه نمایشگر ممکن است نیاز به اعمال تغییرات اساسی در رابط کاربری آی او اس داشته باشد. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل باید در توسعه سری جدید آیپدهای خود دکمه برگشت را در آی او اس 12 ارائه دهد.

به طور کل، بحث استفاده از دستگاه‌ها با یک دست در مورد آیفون‌ها امری منطقی به حساب میاید؛ چرا که آیفون‌ها همیشه همراه کاربر خود هستند و در هر زمانی باید به درخواست کاربران پاسخگو باشند. با این حال هیچ کس توقع استفاده از آیپد با یک دست را ندارد؛ اما باید توجه داشت که افزایش ابعاد نمایشگر ممکن است باعث دشوار شدن کار با نمایشگرهای لمسی این محصولات شود.

افزایش اندازه نمایشگر لذت مشاهده ویدیوها و انجام کارها در آیپد را افزایش می‌دهد؛ اما باید در نظر داشت که این تغییرات باعث می‌شود تا کاربران برای برگشت به صفحه قبل در هر اپلیکیشن باید دست خود را بیش از گذشته حرکت دهند، چرا که دکمه برگشت در اپلیکیشن‌های آی او اس معمولاً در قسمت بالایی آن‌ها قرار می‌گیرد که انجام آن در نمایشگر آیپدها در استفاده‌های طولانی مدت خسته کننده می‌شود.

البته باید در نظر داشت که عدم وجود دکمه برگشت یا همان Back در آی او اس یکی از مهم‌ترین هویت‌های اکوسیستم اپل به شمار میاید. استیو جابز در زمان توسعه و طراحی آیفون‌ها تصمیم به تعبیه دکمه برگشت در آیفون را داشت، اما بسیاری از مدیران شرکت اپل که امروزه نیز در این شرکت فعالیت دارند، با رایزنی‌های متعدد نظر استیو جابز را نسبت به اضافه کردن این دکمه تغییر دادند.

در آن زمان، جابز تصمیم داشت تا در کنار دکمه هوم، یک دکمه فیزیکی دیگر برای برگشت به منوی قبل بگذارد که البته این کار تعداد دکمه‌های فیزیکی را افزایش می‌داد. اما حالا اپل می‌تواند با استفاده از دکمه‌های نرم افزاری در نمایشگر لمسی اقدام به ارائه این قابلیت به کاربران کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location