سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 مدیر بخش محتوا و بازاریابی دیجیتالی نتفلیکس به تازگی طی یکی از مصاحبه‌های خود اعلام کرده که مدیران این سرویس پخش محتوای رسانه‌ای نگران رقابت با شرکت‌های بزرگی نظر اپل هستند.

Ted Sarandos در مصاحبه با Vanity Fair اعلام کرده که نتفلیکس هیچ اطلاعاتی از کیفیت محتوای اختصاصی ساخته شده توسط اپل ندارد؛ با این حال این سرویس نگرانی زیادی در مورد رقابت با اپل دارد. نتفلیکس از همین حالا خود را برای رقابت سرسختانه‌تر با اپل و ارائه محتوای باکیفیت‌تر آماده کرده است.

اپل از سال گذشته به‌منظور بهبود خدمات ارائه شده در آیتونز و افزایش میزان توجه‌ها به اپل تی وی اقدام به سرمایه گذاری روی تولید و محتوای تلویزیونی کرد. این کمپانی از همین حالا تهیه کنندگی برخی از سریال‌های تلویزیونی را برعهده‌گرفته است که برخی از آن‌ها به صورت محدود از طرف کمپانی اپل و از طریق سرویس نرم افزاری آیتونز برای کاربران پخش شده است.

در این میان، مهم‌ترین رقیب شرکت اپل در این زمینه، شبکه‌های اینترنتی معروف نظیر نتفلیکس و Hulu هستند که از مدت‌ها پیش فعالیت خود را شروع کرده‌اند و حالا ورود اپل به عرصه تولید محتوای تلویزیونی اختصاصی برای پخش از بسترهای اینترنتی به خودی خود می‌تواند روی نحوه ارائه خدمات این سرویس‌ها تأثیر قابل توجهی بگذارد.

ادعای مدیران نتفلیکس در مورد سرویس‌های ویدیویی اپل به طور کامل مشابه با ادعای مدیر اسپاتیفای در زمان رونمایی از اپل موزیک بوده است. در زمان معرفی و عرضه سرویس اپل موزیک، دانیل اییک، مدیر اجرایی سرویس اسپاتیفای نگرانی خود را از عرضه سرویس اپل موزیک ابراز کرده بود.

اپل با تولید و عرضه محتوای ویدیویی تصمیم دارد تا تعداد کاربران ست آپ باکس دیجیتالی اپل تی وی را افزایش دهد بر همین اساس، این محتوای ویدیوی، قرار است تنها از طریق سرویس‌های اختصاصی اپل و از طریق شارژ حساب کاربری در دسترس کاربران قرار بگیرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location