سبد خرید خالی‌ست.
Minecraft

خرید آیفون اپل

 توسعه دهندگان بازی ماین کرفت به تازگی تصمیم گرفته‌اند تا روند توسعه و عرضه این بازی برای اپل تی وی را متوقف کنند.

این تیم توسعه دهنده در بیانیه‌ای که در روز دوشنبه منتشر شده بود، اعلام کردند که نسخه اپل تی وی بازی ماین کرفت دیگر قرار نیست به کاربران عرضه شود که این مسئله به دلیل کمبود بیش از حد تعداد کاربران علاقه‌مند به اجرای این بازی در پلتفرم اپل تی وی است. این تیم توسعه دهنده البته اعلام کرده‌اند که کاربران همچنان می‌توانند به این بازی در ست آپ باکس دیجیتالی خود دسترسی داشته باشند، اما نسخه‌های جدید این بازی آپدیت‌های جدید و قابلیت‌های آتی را دریافت نخواهد کرد.

ماین کرفت یکی از محبوب‌ترین بازی‌های پلتفرمی سه بعدی است که بسیاری از کاربران در سراسر جهان آن را به صورت آنلاین بازی می‌کنند. با این حال به نظر می‌رسد که تعداد کاربرانی که تمایل به اجرای این بازی در اپل تی وی را دارند بسیار پایین است. ماین کرفت تقریباً برای تمامی پلتفرم‌ها شامل آی او اس، مک او اس، اندروید، ویندوز و ایکس باکس آماده عرضه شده است که اتفاقاً با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شده است.

بر همین اساس، اگر تمایل به اجرای نسخه‌های جدید ماین کرفت دارید می‌توانید از همین حالا این بازی را برای پلتفرم‌های دیگر در دسترسی خود دانلود و نصب کنید.

اپل در توسعه اپل تی وی همواره تلاش کرده تا این محصول را نه تنها به عنوان یک دستگاه مناسب برای پخش محتوای تلویزیونی، بلکه به عنوان یک کنسول بازی بسیار ساده نیز به کاربران بشناساند؛ با این حال اقدام توسعه دهندگان میان کرفت نشان می‌دهد که کاربران اپل تی وی تمایل کمتری برای اجرای بازی‌های ویدیویی در این ست آپ باکس دیجیتالی دارند و بیشتر از آن برای مشاهده محتوای ویدیویی و کنترل تجهیزات هوشمند سازی خانه خود استفاده می‌کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location