سبد خرید خالی‌ست.
WatchOS5

خرید آیفون اپل

 اپل به تازگی در کنار آی او اس 12.0.1 اقدام به عرضه نسخه بتای واچ او اس 5.1 برای توسعه دهندگان ساعت هوشمند اپل واچ کرده است.

در توسعه واچ او اس 5.1 تنها به رفع باگ‌ها و بهبود رابط کاربری نسخه‌های قبلی پرداخته شده است و خبر بد اینجا است که کاربران اپل واچ سری 4 همچنان امکان ثبت الکتروکاردیوگراف و استفاده از قابلیت ECG در سری جدید ساعت هوشمند خود را ندارند.

به طور کل هیچ قابلیت جدیدی در این نسخه از سیستم عامل واچ او اس به کاربران و توسعه دهندگان ارائه نشده است. البته اپل می‌تواند در نسخه نهایی و بتای های بعدی این سیستم عامل قابلیت‌های بیشتری را به آن اضافه کند، با این حال نسخه تازه منتشر شده فعلاً دستخوش تغییرات زیادی نشده است.

اپل تا پیش از این نیز اعلام کرده بود که قابلیت ECG با کمی تأخیر برای کاربران اپل واچ سری 4 آماده عرضه می‌شود. امکان استفاده از این قابلیت از طریق بسترهای نرم افزاری بسته شده است و کاربران فعلاً به آن دسترسی ندارند. با این حال اپل اعلام کرده که در آینده نزدیک و از طریق آپدیت‌های نرم افزاری واچ او اس5 امکان استفاده از این قابلیت را به کاربران ارائه می‌دهد.

قابلیت ثبت نوار قلب یا همان ECG در کنار طراحی تمام صفحه نمایشگر از مهم‌ترین حسن‌های اپل واچ سری 4 به حساب میایند؛ اما اپل به دلیل محدودیت‌های قانونی اعمال شده از طرف سازمان‌ها و نهادهای پزشکی در کشورهای مختلف امکان عرضه آن را فعلاً به کاربران ندارد.

اپل توانسته با سازمان غذا و دارو آمریکا رایزنی کند و طی آن مجوزهای لازم برای عرضه قابلیت ECG را به کاربران ارائه دهد. بر همین اساس، سری آمریکایی اپل واچ سری 4 زودتر از دیگر سری‌های این محصول مجهز به قابلیت یاد شده خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location